Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem ki a golyózáras...

Hogyan szedjem ki a golyózáras fülpiercingem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Golyózáras fülpiercing van a fülemben évek óta, most egy kicsit be van dagadva, és ki szeretném venni, mert fáj. Hogyan kell kiszedni? Ha csavarom a golyót akkor lazul, de széthúzni nem tudom.. ötlet?Kommentbe csatolom a képet,Ilyesmi van mint a képen, csak kicsit feljebb.

2019. jan. 30. 20:54
 1/8 A kérdező kommentje:
KÉP: [link]
2019. jan. 30. 20:55
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell pattintani a golyót a szárak oldalirányú vagy “átlós” széthúzásával
2019. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg fertőtlenítsd a füled hidrogén-peroxiddal vagy octenisepttel
2019. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, a piercingem szépen begyógyult, semmi baja nem volt eddig, több éve bent van. Kicsit inkább olyan érzésem van most is, mintha elaludtam volna és megnyomódott volna...
2019. jan. 30. 21:08
 5/8 A kérdező kommentje:
nem sikerül nekem ez a szétpattintás :(((
2019. jan. 30. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Piercinges kiveszi.
2019. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megyek is holnap hozzá, köszi mindenkinek.
2019. jan. 30. 22:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pár hete szurattam, mondta is, hogy nagyon nehéz egyedül kivenni és menjek vissza nyugodtan, ha cserélni szeretném.
2019. jan. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!