Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki a mai világban ha valakin...

Ciki a mai világban ha valakinek nincs műkörme, hanem lakkozza a körmét?

Figyelt kérdés
2019. jan. 30. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Ha szép és ápolt nem ciki.
2019. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem.

Egy műkörmös.

2019. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem ciki
2019. jan. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
43%
Nekem egyik sincs. Egyszerűen nem tudtam megszokni,pedig kipróbáltam. Egyáltalán nem érzem cikinek.
2019. jan. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is natúr, lakkoztam de az utolsó lakkozásnál másnap egyben le tudtam húzni szóval vagy a lakk ment tönkre van én nem csinálok valamit jól de nincs kedvem ezzel kísérletezgetni.
2019. jan. 31. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Nem! A lényeg, hogy ápolt legyen. Az mindegy, hogy natúr, lakkozott vagy műköröm. Csak ne legye lekopva, lenőve, letörve stb. A műköröm is ciki ha már le van nőve. A körömlakkal csak az a bajom, hogy sokan akkor is fent hagyják, ha már le van pattogva fele. Na az nagyon ciki. Erre figyelj, hogy ápolt legyen mindig.

Egy körmös.

2019. jan. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Én csak ápolom alapszinten , de nem szoktam sem kilakkozni sem műkörmöt csináltatni.


F/42

2019. jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Nekem is csak azert van mukormom, mert anelkul ragnam a kormomet, ami alapbol nagyon vekony es konnyen torik, es a lakk is gyorsan lejon rola.

En irigylem azokat, akiknek termeszetesen szep es eros kormeik vannak, ha az enyem nem lenne egy csutka vacak, biztosan nem koltenek mukoromre.

2019. jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33%
Miért lenne?
2019. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!