Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb valtoztat...

Mi volt a legnagyobb valtoztatas a kinezeteden amit a parod hatasara/keresere tettel magadon?

Figyelt kérdés

hajvagas/növesztes, ekszerek viselese, piercingek tetovalasok ,testmodositas , plasztika ,ruhazat ...stb


Szabad finoman arra törekedni ,hogy a masik valtoztasson a külsejen vagy nem?



#piercing #rövid haj #tetoválás #kopaszság #frizure fülbevalo #magassarku. szoknya #picsanadrag #levagatas #drasztikus valtozas #smiktetovalas
2019. jan. 31. 12:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
Hajvágás,pc,nagyon rövid ruhák.L.
2019. jan. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Neha megmondja milyen ruhakat latna rajtam szivesen, de egyebkent nem szol bele. Max ha van valami otletem, hogy valtoztatni akarok magamon, elmondja mit gondol, de ha nem tetszik neki az otlet akkor sem mondja, hogy ne csinaljam
2019. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
1-es! Vágtad vagy növesztedd a hajad. A piercinget beraktas vagy kivetted? Milyen piercing volt?
2019. jan. 31. 13:38
 4/26 anonim ***** válasza:
50%
Vágattam és berakattam. Köldök és ...
2019. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha változtatni akarsz ott már baj van, ha nem fogadod el úgy ahogy van hagyd ott.

Én soha semmin nem változtattam a másik miatt

2019. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem nem volt ilyen és valószínűleg nem is lesz. Mióta együtt vagyunk, volt nagy hajvágásom, lettek tetkóim, piercingem de ez mind a saját kedvemért.
2019. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
utolsó! Mekkora lett a hajad? Milyen piercingek lettek amik nem intimek?
2019. jan. 31. 14:07
 8/26 Metionin ***** válasza:
89%
Derékig érő fekete-lila csíkosból lett állig érő felnyírt, úgy hogy a felnyírt rész lila volt, a többi fekete. Azóta visszanőtt, most megint derékig ér és kék van benne a feketével. Piercing egy tragus lett meg plusz 2 lyuk cimpába, most meg egy industrialra készülök csak várom a sapkamentes időt.
2019. jan. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
98%

Semmit nem változtatnék magamon, mert a pasim akarná. Az exem mindig utalt rá, hogy a szőke, rövid hajú, nagy mellű nőkért bolondul. Nekem meg hosszú fekete hajam és kis mellem van. Maradt is.

A másik azt akarta, hogy máshogy öltözködjek... Ő sem nyert

2019. jan. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
És fordítva neked sem volt kívánságod.
2019. jan. 31. 16:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!