Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Bonprix rendelésemet hogyan vonhatom vissza?

Leadtam a rendelésemet.

Keress kérdéseket hasonló témákban: visszavonás, rendelés

febr. 1. 06:58  Privát üzenet  

A válaszok

telefonon vagy és írásba.

[link]

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 1. 07:54 Privát üzenet

Írj nekik emailt. Hogy az "xy" számu "xy" névre szóló rendelésem le szererném mondani egyébb okok miatt.

Biztos kaptál rendelés számot azt írd bele, és ennyi. Meg köszönöd, és ellnézést kérsz a kellemetlenségért. -legalább is én így csináltam, és teljesen korrektek voltak velem-

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 1. 07:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm.

# 3/4Időpont febr. 1. 08:05 Privát üzenet
Szia. Én úgy tudom lemondani már nem lehet, egyszerűen ne vedd át a postástól. Én is így csináltam.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont febr. 1. 08:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha a happyhairshopból rendeltem de a rendelésemet töröltem akkor nem fogják kiszállítani a csomagot? Nagyon fontos mivel mégsem szeretném megrendelni és ott lehetett törölni, így...
Mi történik, ha nem veszem át a rendelésemet a H&M-től? Többet nem szállítanak már?
Rendeltem makeup plaza oldalról de miért nem találom az oldalon sehol a rendelésemet?
Ti rendeltetek már Mannaszappant? Ma adtam le a rendelésemet, de még mindig feldolgozás alatt van, akkor nem fogom holnap megkapni? :- (
Mennyire megbízható a darkshop.hu? Mennyi idő alatt hozzák ki a rendelésemet?
Jól döntöttem? Először rendeltem egy rózsaszín converset, de aztán gyorsan átváltoztattam a rendelésemet pirosra.

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!