Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Avon februári katalogusában...

Az Avon februári katalogusában van egy 90% kedvezmény (5000Ft-ért vásárolsz minden további elköltött 1000ft után lehet rendelni még 1db terméket 99Ft-ért)?

Figyelt kérdés

Ez most hogy megy?

Értem a menetét csak hogy ezt hogy jelezzem hogy én melyik terméket akarom annyiért?



2019. febr. 1. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig tanácsadónőtől rendelek. Felírom az oldalszámot, termék nevet, kódot. Ha valamilyen akció van és érvényes rám, azt a terméket is ugyanúgy beírom a listába mint sima rendeléskor.
2019. febr. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja igen, Online rendeléskor szerintem elég ha bedobod azt is a kosárba, avontól még nem rendeltem neten de más oldalakon soha nem volt ezzel probléma. Ha feltételek teljesültek a kosárban már az akciós ár szerepelt.
2019. febr. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hinimini válasza:

Ez csak Kizárólag Avon tanacsadó(k) részére van!

Ha van 10.000.- rendelés a katalógusból akkor 495.-ért tud vàlasztani az akcióban szereplő termékekből!

2019. febr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hinimini válasza:
Mármint az 5.db terméket 495.-ért
2019. febr. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!