Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercingesek! Tudom hülye...

Piercingesek! Tudom hülye kérdés, de hogy lehet kivenni/betenni a golyózáras piercinget?

Figyelt kérdés

2019. febr. 2. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz ami kor alaku es gyolyoval zarodik a kor mindket vege? Mert ha igen azt ki-be kell pattintani es egy katasztrofa. Legalabbis en akartam tenni a fulembe, kipattintani kitudtam, de vissza mar nem.:D
2019. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, az. Köszi :D
2019. febr. 2. 15:33
 3/4 Metionin ***** válasza:
Ellentétes irányba kell húzni a 2 szárat és kipattan a golyó.
2019. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megvan (megvannak) a maga technikája (i). Én oldalra szoktam kifelé nyitni úgy, hogy a golyót egyik irányba tolom, míg fogom a szárat. Zárni felülről szoktam úgy, hogy a golyón az egyik mélyedést a helyére illesztem és lefelé nyomom a golyót a karika felé. A golyó a nyomásra lefelé indul, ami így kicsit feszíti a karikát szét, majd a helyére pattan. Gyakorolni kell. Régen nagyon sokat kellett vele időzni, de most csak pikk-pakk és kész. Minél vastagabb az ékszer szárvastagságban, annál nehezebb a golyót a helyére pattintani. 5-6 mm-ig még megy kézzel, de utána kell speciális fogó hozzá.
2019. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!