Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetetek milyen színek...

Szerintetetek milyen színek állnának jól?

Figyelt kérdés
Sötétbarna a hajam és a szemem is, arcom világos színű. Mit gondoltok melyik színek állnak nekem a legjobban? Próbáltam mindenféle színteszteket csinálni, de nem tudom eldönteni, hogy ősz vagy tél vagyok, szóval ez nem segített :( Segítetek légyszi?

2019. febr. 5. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg, hogy a csuklódnál milyen színűek az ereid.

Ha inkább kékes, akkor egyértelműen tél, azaz hideg árnyalatú, ha pedig zöld, akkor ősz, azaz meleg árnyalatú vagy.

A hajad hamvas, kicsit szürkés árnyalatú, vagy vöröses pigmentek vannak benne? Ez is elárulja.

Lakatos Márknak van egy nagyon jó könyve ezzel kapcsolatban.

2019. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen jegyekkel rendelkezem kérdező. Én magamon a legjobban a feketét szeretem az alap színekből. Ha pedig valami színesre gondolsz egyértelműen a piros áll a legjobban vagy a bordós árnyalatok.
2019. febr. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!