Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit tegyek? Melyik lenne jobb cseréljük vissza?

Keringőzni fogok ugye 8.osztály.Már meg van minden a cipő is ,de magasabb sarkú és nem annyira tudok benne táncolni,félek hogy elesek.A lapos talpú jobb lenne de 1.nem biztos hogy van mert nálunk kevés cipő bolt van.2.Csak nekem lenne ilyen.3. Ami most van az majdnem 4000.ft volt és nem akarok pazarolni.

Megkérdeztem valakit aki azt mondta hogy megkell erősödnie a bokámnak de már csak 2.hetünk van és lehet hogy én leszek az egyik királynő.

Nagyon félek hogy esetleg elbukom....

Ráadásul a párom alacsonyabb nálam...és korona is lesz rajtam.

Nem tudom mit tegyek.Anyukám nagyon örül a cipőnek és nem szeretném elrontani a kedvét sem...SEGÍTSETEEEEEEEEK!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: cipő, kedv, magas, félelem, keringő, bukás

febr. 6. 17:12  Privát üzenet  

A válaszok

Próbákon mindig gyakorolj a magassarkúdban.

Ha nem jó akkor se,akkor muszàly lessz a lapos. Kényelem a fontos. Nagyon idiótàn néz ki amikor valaki nem tud menni a magassarkúban. Szalagavatómón én is laposban voltam.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 6. 18:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

# 2/4Időpont febr. 6. 18:38 Privát üzenet

2 het az semmi, nekem elrontottak a ruham es a foproban, a keringo elott 1 nappal kellett vennem egy 12 centis magassarkut, eredetileg laposban akartam lenni, de tul hosszu lett a ruha.

Az alatt az este alatt megtanultam magassarkuban tancolni, mert muszaj volt, ugyhogy neked 2 het alatt siman menni fog :)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 6. 19:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom !

Köszönöm szépen!!

Most már megoldódott mert lapos talpúba fogok táncolni.

# 4/4Időpont febr. 7. 16:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon elkeseredett vagyok, tudok valahogy ezeken változtatni?
Fülbevalót szeretnék. Hallottam hogy aki a jobb fülébe rak fülbevalót az b*zi elméletben. A bal fülembe raknék szívesen fülbevalót, de ott egy pattanás féle dolog van a cimpámon....
Jól néz ki ha nagyon látszik a kulcscsontunk?
Melyikünk a szebb? (kép lent) jobb vagy bal?
Mit tegyek, hogy szebb/jobb lany legyek? (Tobb lent. )
Ha a szennyvízelvezető csatorna csövét cseréljük ki, akkor jobb-e, ha szélesebb csövet veszünk?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!