Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Melyik lenne jobb...

Mit tegyek? Melyik lenne jobb cseréljük vissza?

Figyelt kérdés

Keringőzni fogok ugye 8.osztály.Már meg van minden a cipő is ,de magasabb sarkú és nem annyira tudok benne táncolni,félek hogy elesek.A lapos talpú jobb lenne de 1.nem biztos hogy van mert nálunk kevés cipő bolt van.2.Csak nekem lenne ilyen.3. Ami most van az majdnem 4000.ft volt és nem akarok pazarolni.

Megkérdeztem valakit aki azt mondta hogy megkell erősödnie a bokámnak de már csak 2.hetünk van és lehet hogy én leszek az egyik királynő.

Nagyon félek hogy esetleg elbukom....

Ráadásul a párom alacsonyabb nálam...és korona is lesz rajtam.

Nem tudom mit tegyek.Anyukám nagyon örül a cipőnek és nem szeretném elrontani a kedvét sem...SEGÍTSETEEEEEEEEK!!



2019. febr. 6. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbákon mindig gyakorolj a magassarkúdban.

Ha nem jó akkor se,akkor muszàly lessz a lapos. Kényelem a fontos. Nagyon idiótàn néz ki amikor valaki nem tud menni a magassarkúban. Szalagavatómón én is laposban voltam.

2019. febr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2019. febr. 6. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:

2 het az semmi, nekem elrontottak a ruham es a foproban, a keringo elott 1 nappal kellett vennem egy 12 centis magassarkut, eredetileg laposban akartam lenni, de tul hosszu lett a ruha.

Az alatt az este alatt megtanultam magassarkuban tancolni, mert muszaj volt, ugyhogy neked 2 het alatt siman menni fog :)

2019. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom !

Köszönöm szépen!!

Most már megoldódott mert lapos talpúba fogok táncolni.

2019. febr. 7. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!