Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Használt edzőruhákat neten...

Használt edzőruhákat neten érdemes eladni?

Figyelt kérdés
Több olyan is van, ami már nem jön rám, sajnálnám is csak úgy kidobálni, hiszen szép állapotúak, dizájnosak is, de azért mégis csak használt (sport)ruhákról van szó. Talán egy db Nike melltartóm van, aminek meg van kopva a pipája, a többi kifogástalan :) Van köztük H&M-es, Decathlonos, Gymsharkról, Zafulról rendelt is. Gardrobcserére tenném fel első körben. Ti hogy álltok a használt cuccokhoz?

2019. febr. 8. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképp megnézem élőben és ha normális állapotú, jó rám, akkor simán megvennem 😃
2019. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szoktak arulni, ha nem agyon kopott, megveszik :)
2019. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Gardróbcseréről nekem vannak rossz tapasztalataim. :/ Az jó, hogy bárki regisztrálhat, de ha csinálnak valami disznóságot (pl. ígérget egy hétig, közben lemondod a többi érdeklődőt, mert jajj de tutira kell neki és utal és minden, aztán eltűnik), utána csak csinál egy másik fiókot és annyi.

A Vatera szerintem sokkal jobban védi az eladókat is, én inkább ott hirdetek. Valahogy komolyabban veszik a vevők is.

A kérdésedre is válaszolva :D én simán vennék olyan sport cuccot, ami jó állapotú és az eladó is segítőkész kérdés esetén. :)

2019. febr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!