Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Jangin kérdése:

Van valakinek tapasztalata hyaluron pen-nel történő ajakdúsítással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

#Hyaluronpen
2019. febr. 9. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Szia! Én még nem csináltattam meg, de engem is érdekel. Remélem nem baj, hogy így írok. A kozmetikusom egy ideje foglalkozik ezzel, kikérdeztem róla. A kozmetikusom nagyon rendes, mindig őszintén tájékoztat, a referencia munkái is 100% eredetiek és leinformálhatóak. Én amit láttam azok alapján szép az eredmény, nagyon természetes hatású, biztos megcsináltatnám, ha nem lenne ilyen drága... Azt mondta, hogy 1ml hyaluronnal a kezelés 55000 Ft és igény szerint tölt bele(ennél kevesebbet viszont nem tölt). Egyenletesen kopik, mellékhatása még nem tapasztalt,szóval megbízható és nem fájdalmas. Azt mondta, a hatását 1 évnek mondják, de a valóságban van akinek csak 6 hónapot bír. A kezelt személy életmódja befolyásolja a bentmaradás időtartamát. Ami gyengíti a bentmaradást az a dohányzás, szolizás, szaunázás és a megerőltető, ugrálós edzés. Szóval szinte gyakorlatilag minden. Én ezek alapján úgy döntöttem, hogy jelenleg nem áldoznék rá ennyi pénzt,de egyszer majd lehet kipróbálom. Ha esetleg te megcsináltatod szívesen olvasnám a tapasztalataid. :)
2019. febr. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
A hialuronosszajfeltoltes 1 honap alatt elmulik. Kesz penzkidobas. Megmondta a plasztikai sebeszem.
2019. febr. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ragnor válasza:
80%
#2 Mondjuk a plasztikai sebész nem biztos, hogy hiteles forrás ilyen esetben, mert neki az az érdeke, hogy inkább a kés alá feküdj, mintsem ilyen kozmetikai cuccokkal "bohóckodj"...
2019. febr. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A hiarulon hamar felszívódik.bnőmnek 3 hónapig tartott.
2019. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Sziasztok!Én most vettem magamnak hyaluron pen-2 5 db 5ml ampullával, teljes szettel. Van valakinek tapasztalata? Még sosem használtam.
2019. nov. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Rosszul írtam 0.5ml ampullák
2019. nov. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Nikolett6 válasza:
Kedves utolsó hozzászóló! Megmondanád hogy sikerült otthon? Van értelme megvenni?
2020. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En idén nyaron csinaltattam, 1 ml (0,5-0,5)lett betoltve az ajkaimba július elején és már kb semmi sem látszik. kb 1,5 honapig látszódott,de intenziven csak 3-4 hétig . Szépen lehet vele formázni az ajkakat, tény és való hogy jó dolog, viszont csak annak akinek 1-1,5 havonta van rá minimum 60ezer forintja és nem sajnálja rá a pénzt.
2020. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%

Régi kérdés, de hátha egyszer valaki idetéved, és nem követi el azt a hibát, amit én.

Meglehetősen vékony ajkaim vannak. Februárban úgy döntöttem, elkezdem végre töltetni. Nem néztem utána eléggé a dolgoknak, úgy láttam, 1 ml hyaluronsav a kozmetikusoknál 50-60 ezer, az orvosoknál 75-90 ezer, mégis mivel tudnának többet? Ahha. A kozmetikus Hyaluron Pennel tölt. 2 hét különbséggel februárban 2 ml lett töltve. Én hülye 1,5 hónappal később még egy 3. mlt is kértem. Az ajkaim ugyanakkorák, mint az 1. töltés után. 3 ml töltéssel lett kb. az eredeti 2x-ese. Ha megnézed az orvosi eredményeket, 1 ml után szokott kb. 2x-es volumenű lenni. Baromira megbántam, mert ennyi pénzből sokkal-sokkal jobb eredményt érhettem volna el egy orvosnál. Legközelebb tuti, hogy nem kozmetikushoz megyek. Ne spóroljatok azon a 20-30 ezer Ft-on, mert közel sem lehet vele olyan eredményt elérni, mint a rendes tűs, jobb minőségű hyaluronsavval való töltéssel.

2021. máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom ki a plasztikai sebéshed de szerintem senki, mert nekem 8 havonta van töltve a szám, most volt a harmadik alkalom és sose szívodott fel meg teljesen. Tény, ez nem hyaluron pen, hanem ajakfeltöltés, de ne beszéljünk már butaságokat.
2021. júl. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!