Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sterling ezüst és "sima"...

Sterling ezüst és "sima" ezüst között mi a különbség? Többi lent.

Figyelt kérdés

Ékszeres boltba bementem. 925 ös szám volt rajta és egy Italy felirat. De pl vaterán láttam szép ezüst nyakláncokat, de úgy hirdetve, hogy Sterling ezüst. Az is ugyanúgy 925-ös jellel. Mi különbségek vannak ezek között? Tudom már volt ilyen kérdés, de arra nem sokan válaszoltak.

Melyiket vegyem? rendeljem vateráról? vagy rendes iylen boltba.


2010. júl. 1. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen köszönöm tudom azt jelenti kitűnő, de akkor a rendes ékszeres boltokba mért nem olyan van?

Rákérdeztem a szóra ott, azt mondták, hogy nem hallottak róla.. azért tettem fel itt a kérdést esetleg valami tapasztalat van e vagy tudnátok tanácsot adni, honnan tudni, hogy majdnem 100% ezüst.

Ha valaki hozzá tud szólni megköszönném. üdv

2010. júl. 1. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Ennyit jelent, hogy csúcsminőségű. Azért nem hallottak róla mert ez egy angol kifejezés.


Az ezüstöt, meg az aranyat is keverik mindenféle más fémmel hogy ne kopjon annyira. Ebben nincs annyi más fém, ezért tisztább.

2010. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyébként a szisztaságát a puhaságból lehet megmondani (pl. régi filmben ezért harapják meg a pénzt). Meg a színből.
2010. júl. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a 925 annyit jelent, hogy : 92,5% -a az anyagnak tiszta ezüst
2014. júl. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Az Egyik Fekete válasza:
A Sterling a 925-ös másik elnevezése. Ékszer minőségű fém.
2019. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!