Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyhogy nem áll jól a frufru?

Hogyhogy nem áll jól a frufru?

Figyelt kérdés

Lehet hogy ló fejem van. Magas a homlokom, hosszúkás az arcom és hosszú, vékony az orrom. Emiatt nagyon kétségbe vagyok esve. Még plasztikai műtétre is gondoltam, bár azt hiszem az arc többi aránya is szabályozza hogy kire mondják hogy lófejű, de nagyon félek hogy rondának látnak mások. Utánna olvastam és azt írták a hosszúkás arcformának jól áll a frufru, viszont megnéztem és szerintem nekem borzalmasan állna. Ez miért lehet?


25/l



2019. febr. 15. 21:18
 1/6 Miss Endzsi ***** válasza:
95%
Csak akkor áll jól a hosszúkás archoz a frufru, ha nem túl vékony az arcforma.
2019. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mwrt nem az arcformadhoz illik
2019. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Attol is fugg, hogy milyen fazonu frufru, egyenes vagy ivesen vagott, tepett, rovid, vagy hosszabb. Nekem is kis idobe telt, mire megtalaltam a tokeletes fazont. De nem mindenkire igazak az ilyen altalanos tippek, hogy milyen archoz mi all jol, nekem pl a kerek fejemhez es atlagos homlokomhoz is jo a frufru, pedig tenyleg feltem hogy bena lesz, es ismerek olyat, akinek meg nem allt jol a magas homlokahoz.
2019. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem áll jól, én sem értem, miért.
2019. febr. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Miss Endzsi ***** válasza:
100%

A másik, hogy a frufruhoz szép orr kell, mert arra terelődik a hangsúly.


Neki jól állna, mert telt az arca, szép az orra, szeme, mindene.:

[link]


Ha neki lenne frufruja, meg csak azt látnád, hogy van egy csontos arc, középen pedig egy nagy orr. Ezt próbálják ellensúlyozni a kifele szárított, dús hajával.:

[link]

2019. febr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez sajnos ilyen. Van, akinek jól áll a frufru, de az is, ha nincs, van, akinek meg csak az egyik:/. De szerintem lehet, hogy más fazonnal kéne próbálkozni. Bár, ha hosszú vékony orrod vam, tényleg lehet, hogy nem lenne jó egyik sem. Nekem is hasonló az orrom, csontos az arcom, borzalmasan áll a frufru, húgomnak viszont szép kicsi orra van, nem túl csontos feje, neki jól áll.
2019. máj. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!