Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért tetszenek olyan kevesekn...

Miért tetszenek olyan keveseknek az átlagos alakú nők?

Figyelt kérdés

A többség a vékony vagy a sportos nőket szereti, páran a ducikat, és néhányan az egészen kövéreket. Olyat viszont ritkán hallani, hogy legyen átlagos alakja.

Aki a vékonyakat szereti, annak az már duci, aki a ducikat, annak kevés.


Csak szemléltetésképp, mire gondolok:


Vékony

[link]

[link]


Duci

[link]

[link]


Átlagos

[link]

[link]


2019. febr. 19. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha a két átlagosnak vélt kategóriaképet vesszük alapul, akkor az elsőnél a széles csípő nekem nem jön be, a második kép rendben.

Amúgy nálam az átlagos, a vékony nyerő:), a molett és fokozatai már nem jön be.

2019. febr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
A második átlagos az konkrétan vékony, csak fehér a bőre, az első átlagos inkább molett.
2019. febr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, a férfiak mindenféle nőket szeretnek.
2019. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ideál az átlagosból az első.
2019. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem a vekony lanyok leginkabb a tiniknek, fiataloknak tetszenek. a ducik meg kicsit idosebbeknek, akik mar abban a korban vannak, hogy gyereket vallaljanak. az atlagosak meg nagyjabol minden korosztalyban bejonnek a pasiknak. nekem atlagos alkatom van es elegedett vagyok vele, mert aranyos, homokora alakom van. persze mindig van hova fejlodni, sportolok de sosem leszek olyan vekony, mint az elso ket kepen levo lany, eleve szelesebbek a csontjaim. viszont orulok, hogy van mellem es fenekem, nem vagyok olyan lapos. 23/L
2019. febr. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az árlagosak tetszenek a dagadt az taszító, a vékony az botsáska testfelépítése van egy átlagos viszont rendelkezik a szép gömbölyded nőies formákkal.


F/42

2019. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
Én épp úgy vettem észre hogy az átlagosak tetszenek a többségnek. Én a vékony kategória vagyok és az emberek nagy része lecsontvázaz.
2019. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az átlagos, relatív. Kinek mi az átlagos..
2019. márc. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem barátnőm nagyon hasonlóan néz ki, és imádom.
2022. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!