Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A, , Balea", német sampon...

A, , Balea", német sampon terméknek vegánok?

Figyelt kérdés
Ugy halottam hogy igen
2019. febr. 26. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
A "Balea" a DM saját márkája, amit vegánként reklámoznak, meg hoyg nem állatokon tesztelik - ami csak annyiban igaz, hogy ezek márkás kozmetikai cégek kifutó termékei, és az állatkísérleteket még az eredeti cég neve alatt végezték el - azaz semmivel sem vegánabba vagy állatbarátabb, mint a többi, csak jó reklámnak.
2019. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%
Igen.
2019. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Én ebbe a vegán dologba nem hiszek.

Lehet, hogy nem végeznek állatkísérleteket manapság, vagy nem annyit. De minek is, ha már amúgy megcsinálták?

Jó pénzt fizetnek a kísérletek eredményéért, aztán eladják, hogy kísérletmentes. Amivel még igazat is mondanak egyébként. Mert előtte, helyettük már más megcsinálta.

A nagy cégek is, akik ez miatt nagyít buktak, mert az emberek tudatosabban kezdtek el vásárolni, persze, hogy abbahagyták, de hát már előtte bőven volt idejük letesztelni az összetevőket mindenen.

Nyilván nem olyan hülye egy gyártó sem, hogy rögtön a vásárlóin teszteli a terméket a piacra dobással.

Meg lehet engem cáfolni, sőt, még örülnék is neki. De én ebben tudok hinni.

2019. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Amire rá van írva, hogy vegán, az vegán. Nem kell ehhez nagy ész, el kell olvasni az összetevőket, és igazolódik, hogy az. Ilyen egyszerű.
2019. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy valami vegán összetevőkből készül, egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem tesztelték állatokon.

Hiába címkéznek fel valamit vegánként,ugyanúgy beleteszik a rettegett Sodium Laureth Sulfate-ot, ami soha a büdös életben nem fog lebomlani, és az élővizekbe kerülve szörnyű károkat okoz.

Ha igazán fontosak neked az állatok, és a természet, inkább erre figyelj!

2019. febr. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!