Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Budapesten valahol férfi...

Budapesten valahol férfi szemöldök formázás?

Figyelt kérdés
A szemöldököm eléggé nagy és szét áll ezért szeretném megcsináltatni.... de nem mennék kozmetikus hoz ezzel ink valami ilyesmire szakosodott hoz? Esetleg valami helyez nem tudtok nagyon fontos lenne... mert már nagyon zavar és muszáj lenne valamilyen formára csinálni.....

2019. márc. 6. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne mehetnél kozmetikushoz?
2019. márc. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert nem igazán szertenék égni vele eléggé nagy meg minden mivel arab vagyok ér külföldön vannak erre helyek de itt nem igazán találtam ahol formára megcsinálják.... illetve nem hiszem hogy egy kozmetikus úgy megtudná csinálni nem elég ha csak vékonyít....
2019. márc. 7. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyum kozmetikus a fiatal tinifiúktól kezdve a középkorú férfiig mindenki jár hozzá. Nincs olyan, hogy "túl dús" szemöldök. A kozmetikusnak pont az a munkája, hogy megcsinálja, pont úgy, ahogy egy eladó segít a ruhák kiválasztásában/megtalálásában.

Nyílván adhatsz neki támpontot, hogy milyen elképzelésed van. Csak igazítson rajta szedje ki a kusza szálakat, vagy szedjen egy olyan fazont, ami passzol az arcformádhoz, legyen az vékony, vagy vastag.

Nyugodtan jelentkezz be, ha normális a kozmetikus megtalálja az igényeidnek megfelelő formát :)

2019. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#1 voltam
2019. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!