Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Tudnátok segíteni?

Lányok! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az az én "nagy problémám", hogy tulságosan gyerekesen nézek ki:( Leírom a külsőmet: haj- világos barna, most vállig érő sajnos. arc- nekem nagyon jó genetikáim vannak ilyen szempontból, mivel pattanásom nincs, max 1-2 de azok is olyanok, hogy nem lászanak, tehát az arcbőrömmel, mint ahogyan leírtam semmi promblémám nincs. szemem-zöld. orrom- átlagos. szám- átlagos.

Itt kezdődik a gyerekességem: Nagyon alacsony vagyok még sajnos.. 155 cm, mellem kicsi, viszont seggem az már nem kicsi, de formás :) szóval az a gond, h9gy az arcom nagyon olyan "babás":)) Ezért és a magasságom miatt 13 nak néznek, pedig éves vagyok. Elég gáz :(. Na azt még elmondom, hogy nem sminkelek EGYÁLTALÁN semmit.. még szempillaspirált sem. Mert ahogy az elején elmondtam, nagyon szép bőröm van, amúgy a szempilláim szép hosszúak és feketék, ezt nem szeretném elrontani a sminkkel, mert így is olyan mintha festve lenne annyira sűrű :) tetszik így. Szóval abban kérek segítséget, hogy hogyan legyek nagyosabb? :D



2019. márc. 6. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóval hány éves vagy? (Az szerintem véletlenül kimaradt az egyik mondatból)
2019. márc. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat. 16 éves vagyok , 17 leszek szeptemberben lol
2019. márc. 6. 23:06
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

En 20 eves vagyok, 155cm, kb 42-45kg korul.

Sotetbarna vallig ero hajam van, “cuki” arcom. Teljesen aterzem amit mondasz!

Sokaig probaltam sminkkel kompenzalni. De leirom ami nekem bevalt:

1. Elkezdtem egeszsegesen enni, odafigyelni, hogy rendesen egyek, nincs tobb meki, szensavas ital, nasi, energiaital.

2. Napi 3-4L viz ha edzek, ha nem akkor 2-3L (kb 1 perc alatt gyorsan leguritok egy korso csapvizet, nalam ez valt be!)

3. Edzek. Otthon, sajattestsulyos edzessel, ajanlom pamela_rf youtube videoit ( 1 honapja csinalom LATVANYOSAN izmosodok!). Jogazok, sokat nyujtok, formasodom.

Ezek olyan dolgok, amik nekem segitettek elfogadni a “gyerektestem”, jobban erzem toluk magam, JO erzes egeszsegesnek lenni.

4. Tetovalas/piercingek, kicsit tepett haj (ide illeszd be ami neked tetszik!)

5. Sokaig sminkkel probaltam kompenzalni, most szempillaliftingem van (muszempillat nem birtam). Nekem is hosszu, szep, fekete pillaim vannak. A liftinggel 1D hatast kelt, nem is spiralozom mar.

6. Sotetebb haj oregit.

7. Sotetebb szemoldokkel markansabb lehet a cuki arc.

8. Nekem sokat ad, hogy van egy magassarku csizmam, nagyon kenyelmes, vagany, noies lakkbakancs :) ha nocisebb akarok lenni azt veszem fel.

9. Tapados ruhak noiesebbek, de inkabb azt hord amiben te 100% magabiztos vagy.

10. Ruzs. Ha elviseled (en nem).

11. “Mewing” youtuben keress ra, sokaknak bevalt, elohozza az arccsontot, kevesbe lesz tole kerek az arcod :)

12. Mukorom! Eleg egy nude gellak is, azonnal noiesebb leszel!


Szempillaspiraltol nem lesz baja a borodnek, hasznalj nyugodtam, sokat szamit, nezz korbe kremmaniam.

Magassagra sajnos nem tudok mit ajanlani, azzal en is nagyon szenvedek.

De lenyegeben kulso+belso valtoztatasokkal (ne akarj egyszerre mindent!!) egyre elegedetebb leszel magaddal, es elfogadod magad :)

Ne vedd kobevesett irasnak amiket most felsoroltam, nekem ezek segitettek 20 evesen vegre 18 korulinek kinezni es annak is erezni magam :). A sajat magaddal valo torodes testileg es lelkileg a legerettebb, legfelnotesebb dolog amit tehetsz!

2019. márc. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még jöhetnek válaszok!! Várom :D
2019. márc. 7. 06:15
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Szimpla leírt körülírásból nem látszik pl az arc csontozatod..stb ami az igazi karaktert adja meg.

Az ilyen kérdések mennek a kukában, mert vakon nem lehet mit elemezni se.


Most lehet sírsz ez miatt, de attól, hogy közeledsz korhatárhoz nem kell "nagylányosan"kinézni.

Inkább elegáns, nőies és egyedi + pozitív kisugárzás.


Én közeledek 30hoz, de senki meg nem mondaná rólam.

A vállalkozásom előtti melóhelyemen úgy fogadtak, mint egy diákmunkást...

Mondom nem szólok elején 😂 kiélvezem, kedvesebbek és közvetlenebbek voltak.

Amikor fura volt nekik, hogy nem mindig dolgozgatok/segítek nekik lent...nos igen, mivel mindenki felettese voltam laborból.


A fiatalos külsővel barátságosabbak és közvetlenebbek az emberrel.


Mondjuk élvezem azokat a vicces pillanatokat, ami egyik nap is volt:


Biciklivel mentem kiállításom nyitójára, egy csapat fiatal kb veled korod beliek a járdán elállták az utamat.


Szóltam húzódjanak odébb, jött a bocsi kérés s az egyik felszólal, megkaphatja-e a számomat 😂

Megállok, hátra nézek "kicsi szívem, 30 leszek 😁"

Gyerek sokkol s a lányok is, srácok meg kinevették haverjukat. Egyik flegmább csaj nem hitte el.

Nem jártattam a számat csak nevetve oda mutattam az igazolványom.


Megálltunk a lámpa miatt, kiderült kiállításra mennek😂


Ott helyben pedig a beszéd alatt köpni-nyelni nem tudtak 😂


Hidd el azzal nincs baj, ha fiatalabbnak nézel ki.


De pl korombelieket végig nézem (25-30) egyszerűen nagyon durva milyen öregesek s lepukkantak.

Volt oszt társaim is...osztálytalálkozón annyira sokkolt s zavart, hogy fél óra után lepattantam, de legalább büszkén.


Nem csak külső miatt, de ezek semmit se értek el az évek alatt.


A magasságod pedig jó, főleg nőként.

Az aranyos, kedves, értelmes, nem agyon sminkelt lányokat/nőket sokkal jobban szeretik az ÉRTELMES PASIK.

Ez tapasztalat is.


Minden korosztályból kedveskednek s bókolnak a faszik 😂


Élvezni kell a kedvességet, bókokat, aki meg többet akarna annak feltűnőbben mutatom a kézfejemet gyűrúvel.

Illedelmesen, diplomatikusan is le lehet rázni az embereket.


Fogadd el magad s örülj ennek, örülj annak, hogy nem az ellenkezőjével van gondod!

Mint korombeliek zömének, akik 20-30évvel idősebbnek néznek ki...


+képzelj el egy életszinvonalat, amit el szeretnél érni s legyen célod, amit huszonévesen elérhetnél.

Kezdj önismereti tréningbe, milyen vagy, miből mit tudsz kihozni, mivel szeretsz/szeretnél foglalkozni.


Én pl bánom, hogy ilyeneknek nem álltam neki korábban, csak amikor kiléptem a nagybetűs életbe.

4évem tapasztalat gyűjtés s esti biciklizgetések elmélkedésekkel ment el.

Ki vagyok? Mit szeretnék? Mit nem szeretnék? Milyen életet, milyen munkát szeretnék?


Mára független alkotó vagyok saját vállalkozással. (alig egy év alatt hoztam össze a nulláról.)


Sok sikert s hajrá!


(mai napig személyit kérnek tőlem, nyaraláskor: Veszem elő személyit; néznek rám ismik "minek az neked?" - kinevetem őket s mondtam "figyeld meg, el fogják kérni" 😂)


Ez nem bajként kezeld, inkább viccesnek 😊

2019. márc. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó nem lehet, hogy azért néznek folyton gimisnek, mert úgy öltözködsz mint egy 15 éves? Egyik barátnőm ha lazában nyomja pl kutyasétáltatásnál tornacipő-farmer-sima poló kombóban mellé copfban van a haja akkor úgy néz ki mint egy középiskolás. Ha rendesen, korának megfelelően felöltözik akkor sosem nézik gyereknek.
2019. márc. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, én ugyanígy vagyok vele

155 cm vagyok, vékony testalkat, kicsi mell és mindig fiatalabbnak néznek 😂

Idén fogok ballagni, de szerintem amikor elmegyek a folyosón a 8-9.-esek mellett, nem néznek sokkal idősebbnek😅

És úgy érzem tőlem is el fogjak kérni a személyit meg egy darabig


És én ugyan sminkelek, de mivel tényleg sminkelek és nem vakolok, nem látszom tőle idősebbnek vagy annyinak, mint amennyi tényleg vagyok


Amúgy nem gaz ha fiatalabbnak néznek

Vagyis lehet most úgy érzed, de pár év múlva örülni fogsz neki ;)

Egyedül talán akkor lehet hátrány ha egy veled egykorú vagy 1-2 évvel idősebb srácnak megtetszel és túl fiatalnak néz és ezért nem fog beprobalkozni, de biztos, hogy lesz olyan, akit nem fog érdekelni vagy tudni fogja, hogy hány éves vagy



Amúgy a magasságodnak meg örüljünk

Jó, tudom, én is tudom milyen az, amikor valami a felső polcon van és szék kell ahhoz, hogy elérd, de azt is tudom, hogy mennyire jó érzés odabújni a barátomhoz úgy, hogy pont a mellkasanal van a fülem és hallom ahogy dobog a szíve (pedig ő se túl magas, csak 20 cm-rel magasabb nálam) és ez sokkal jobb, mintha mondjuk egy magasabb talpa cipőt se tudnál felvenni a barátod melle, mert egymagasak vagytok

Na meg így ha látsz egy helyes srácot, aki bejön, akkor meg tudod kérni, hogy vegyen le neked valamit a felső polcról, mert tényleg nem ered el 😉😏

2019. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 6#-os, elegáns s egyedibb megjelenésem van.


Sima fekete garbo, körszoknya combzokni harisnya /vagy elegáns szabású testhez simuló nadrág, magassarkú.

Az arcom s testem fiatalos alapon.

Amit karban is tartok táplálkozás, folyadékbeviteltől kezdve egészen a napi 2x edzésig.

Mindegy hogy öltözök... Bikinitől kezdve a szövetkabát, ingig.


Tartani akarom magamat, ahogy csak lehet. Fiatalos anyuka szeretnék lenni 😊



S nem vagyok klón nő, mint ezek a tömegcikk lányok.


Egyetlen egy karikatúrával lerajzoltam isminek a mai csajok zömét s nevetett, hogy tényleg így van. 😂


A folyadék is kulcsfontosságú a szervezetnek s a bőr állapotához is.

Szeretteimet állandóan piszkálom "tessék csak inni!"


A legtöbb ember alig 6-7 dl-t visz csak be. Sajnos ezt megfigyeltem másokon.

2019. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Múltkor mentem helyi járaton és az egyik régi barátom(13 éves, én 19), állt a fornettisnél, cigizett egy "kislánnyal":D Szóltam is haveroknak, hogy ez mi, hogy 12 évesen már cigizik... Erre beszéltem a barátommal másnap, és mondta, hogy 19 lesz!!!!! :D És egyébként nem láttam nagyon, mert kabátban volt, meg rajta volt a kapucni is, meg nem is nagyon figyeltem. De mutatott róla képeket a barátom, és ja, a képein már eléggé látni hogy nem 12 éves lány, hanem sokkal inkább 18! :D Az alacsony lányok aranyosak mellesleg! 155cm az még pont jó:) 150 az már pici nekem is, pedig csak 163cm vagyok(fiú) :D . Egyébként szerintem hogyha nőiesebben öltözöl, azzal sokat segíthetsz a helyzeten. :) Illetve a viselkedéseden is szerintem sok múlik, pl. aranyos vagy, nőies, megköszönöd hogyha valaki udvarias, örülsz neki, mosolyogsz! :D Egy kis 10-14 éves lány nem igen csinál ilyeneket... Bár az idősebbek sem igazán :D Nőkre, lányokra rengeteg ruha van, százszor több mint férfiakra, biztosan fogsz találni olyanokat, amikben nagyon nőies leszel majd! :) Bár lányoktól kérted a válaszokat, azért válaszoltam, nem minden a megjelenés! :D Viselkedésen is rengeteg múlik. Annyit még elárulok, hogy nálam egy nő nem ott kezdődik, hogy tömeg(szakadt gatya, mert az a menő, boka villantás, vagy zokni villantás, nadrágfeltűrés, túl sok élénk színű ruha viselése...). Pl. egy kék farmer megteszi simán egy cuki kötött pulcsival szerintem! :D Mondjuk még egy sárgával is(sötétebbel)! Egyszerűbb színű ruhák is nőiesebbé tehetnek véleményem szerint, kifinomultabbak, letisztultabbak. Bocsánat ha a válaszommal bárkit is megbántottam! :)
2019. márc. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!