Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi ez a Fjallraven Kanken...

Mi ez a Fjallraven Kanken hátizsák mánia?

Figyelt kérdés
Baromi drága, még csak nem is szép, mégis egy csomóan hordják? Miért, ez is procc termék lett?

2019. márc. 7. 14:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Már jó néhány éve divat külföldön is.

Nekem is van Fjällräven hátizsákom (igaz, nem Kanken, hanem más modell), de kb elnyűhetetlen, nagyon tartós.

Mint szinte minden a márkától. Gondolom, ezért szeretik.

2019. márc. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%
Divat.. hogy miert? A ceg jo influencerekkel hirdeti a termeket. Sokaknak van pedig bun ronda
2019. márc. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Számomra is érthetetlen, egy decathlonos hátizsák is van olyan tartós, és negyed annyiba se kerül. De ugye annak nem cseng olyan "proccosan" a neve, meg mindenki tudja hogy olcsó. Pedig ha tudnák, hogy a Fjallravenért kifizetett pénzből hány illegális bűnöző migráns megélhetését finanszírozzák Svédországban, lehet kevesebben vennék. Vagy lehet épp még többen, nem teljesen komplett a világ...
2019. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Amugy miért jó szidni, akik szeretik?

Mi baj vele? Az, hogy drága?

2019. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Egyszer én is bementem a boltba, hogy megnézzem már miért olyan látok belőle annyit az utcán, és vegyek egyet ha már tényleg menő ilyet hordani. Gyorsan kérnem kellett egy széket, hogy elüljek, amikor megláttam az árát. Mikor magamhoz tértem azt kérdeztem magamtól, mi a bánatos nyavalya kerül ezen ilyen sokba? Olvasva a 3. választ most már értem. Én sem veszek ilyet, pedig van drága hátizsákom, de annál legalább tudom hogy baromi erős és még tök jól is néz ki. Ez nem néz ki jól...
2019. márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Itthoni viszonylatban valóban drága, de sok mindenkinek tetszik. Kicsit különlegesebb fazon, mégsem túl sok, valóban jó minőség. Nincs ezzel semmi baj. Azt viszont nem értem, hogy miért kell ilyen undorral beszélni azokról, akiknek tetszenek ezek a táskák? Nem tetszhet mindenkinek ugyanaz, valakinek megéri ezt az árat, valakinek nem.
2019. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Divat. Ezen mit nem értesz? Mindig voltak épp trendi cuccok, különösebb ok nélkül.

Nem követek minden divatot, de van egy kankenem, pont belefér a laptopom meg minden más cuccom, amit naponta hurcolni kell. Praktikus, a legtöbb hátizsákba vagy pont nem fér a laptop, vagy inkább férfias laptoptáska, vagy batár nagy. Én ezért vettem, plusz tetszik, de ízlésen csak a hülyék vitatkoznak.

Neked nem tetszik, ne vegyél. Ennyi.

2019. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

Ez ugyanaz, mint amilyen státuszban az Obag volt pár éve, csak az egy ormótlan gumiszatyor, ez pedig egy óvodásoknak szánt hátizsák fazon.

Vagy mint a Yeezy, a trendi sportcipő, aminél tramplibbat szerintem még egy csövesen sem látott a világ.


Hát... a három közül egyik sem az én stílusom.

Nem azokkal van a problémám, akinek tényleg tetszik, kifejezi az egyéniségét, mert ízlések és pofonok.

Viszont mindig is rühelltem azokat a kis karakter nélküli csitriket, akik csak azért vesznek meg valamit, mert “menő”, és azt hiszik, hogy ettől majd jobban bevágódnak a heveroknál.

2019. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

És lepontoztak a fenébe, mert van Fjällräven hátizsákom.

Emberek, mi van veletek?!

2019. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nincs ilyen táskám, nem tudom, hogy mennyibe kerül, de szerintem teljesen jól néz ki. Most az ilyen letisztult, minimalista dizájn a divat, amikor én voltam 10 éve iskolás, akkor egész más volt trendi, de akkor is voltak túlhájpolt, drága cuccok.

Egyébként egy szép hátizsákot qrva nehéz találni. Mármint nem olyan hátizsákot, amiben a pénztárcát meg a tampont tehetjük, amikor bulikázni megyünk, hanem olyan, amivel el lehet menni suliba.

2019. márc. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!