Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni a derékszőr...

Mit lehet csinálni a derékszőrrel?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen téma számomra a dolog, hiszen lány létemre nagyon sok, erős és sötét színű szőröm van, ami nagyon rossz a hófehér bőrömön.

Lábammal, karommal megbirkózok, de a derekammal sajnos nem igazán tudom, mit csináljak.

Nehezen elérhető hely, így én magam nem tudom kezelni, viszont egyszer gyantával próbálkoztam egy pár centis részén, és borzasztóan fájt. Borotválni nem fogom. Egyszer szőrtelenítő krémet próbáltam ki rá, de amint kezdett visszanőni a szőr, teljesen kipattogott mindenhol.

Valakinek van esetleg tippje, hogy mit lehet vele csinálni? Esetleg valakinek van hasonló problémája?

Vagy kozmetikussal leszedetve nem olyan vészes, és olyan, mint a hónalj, hogy egy idő után már alig fáj?

Köszönöm, ha tudtok segíteni! Mert iszonyatosan kellemetlenül érzem magam miatta, nem is merek semmi olyat sem felvenni, amiből esetleg kilátszódna. :((



2019. márc. 9. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hormont nézetnék a biztonság kedvéért.


Kozmetikusnál meglehet szokni, gyakorlott, idővel nem lesz olyan fájdalmas.

2019. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kozmetikus leszedi, egy idő után kevésbé fog fájni, és esetleg gyengülhetnek a szőrszálak. Ha máshol is erősebb a szőr, és szokatlan helyen pl álladon, én is nézetnék hormont.
2019. márc. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én borotválni szoktam, de néha amikor gyantáztatok,a kormetikus ha a combomat, fenekemet gyantázza, a derekamról is mindig leszedi, mondani sem kell. L.
2019. márc. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Endokrinológushoz és bőrgyógyászhoz menj el!

Ha kivizsgáltak utána a kozmetikusoddal gyantáztasd le vagy hosszú távon lézeres kezeléssel megszabadítanak tőle

2019. márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egy ilyen hormon vizsgálat miből áll és hogy néz ki? Kitől kell kérni?

2019. márc. 10. 10:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Háziorvostól első körben, vérvétel az egész
2019. márc. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nincs, egyszeruen ilyen a genetikad, csak a gyenge szorzettel rendelkezo emberek nem tudjak elkepzelni, hogy attol, mert tabu, meg leteznek szorosebb nok. Voltam mar egy-ket noi oltozoben, lattam mar jopar szoros hatu lanyt, nem te vagy az egyetlen. En amugy inkabb szokitesben gondolkodnek.
2019. márc. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gyantázás kozmetikussal vagy hosszú távon IPL. Orvoshoz is elmehetsz, de jó ha tudod, tőlünk délebbre egyáltalán nem ritka, hogy egy egészséges nőnek ennyi szőrzete van:


[link]

2019. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!