Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Barna szem és szőle haj?

Barna szem és szőle haj?

Figyelt kérdés
Mogyoróbarnás zöldes szemem van de messziről nézve inkább a mogyoróbarnába hajlik. Régóta szeretnék befestetni a hajam szőkére igaz nem tőtöl akarom festetni inkább a melír felé hajlok. Szerintetek a barna szem és a szőle melírozott haj jól néz ki együtt?
2019. márc. 15. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a klasszikus melír sehogy nem néz ki jól, inkább valami korszerűbb festési technikát választanék, balayage például.
2019. márc. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem néz ki jól együtt
2019. márc. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Melírt semmiképp se - pont erre a szituációra van egy nagyon “jó”, emlékezetes sztorim.

Centrális heterochromiás szürkés-barnás-zöldes szemem van, a bőröm extrém fehér, hideg árnyalatú, a természetes hajszínem pedig hamvas sötétbarna, már-már szürkés feketébe hajló.


Eldöntöttem, hogy mindenképp szeretnék világosabb hajat, de nem akartam egyből drasztikus változást, így én eleinte ombréra gondoltam.

A fodrász azonnal lebeszélt róla, mondván, hogy göndör hajam van, így rábeszélt a melírra, én hülye pedig igent mondtam...

Nem hittem a szememnek, amikor megláttam a végeredményt! Egyértelműen borzalmas volt. Úgy néztem ki, mint egy kis igénytelen “tahó tini”.

Nagyjából egy hétig volt ilyen a hajam, mindenhová sapkában mászkáltam, annyira cikinek, elcseszettnek és nem önazonosnak láttam.

Amikor visszamentem a fodrászhoz, utolsó pillanatban döntöttem úgy, hogy sötétbarna helyett a teljes hajamat szeretném szőkére festetni.

És hála Istennek, jól döntöttem. Már 4. éve hamvas középszőke hajam van, amit nagyon imádok és abszolút természetes. Rengetegen hiszik azt, hogy ez a természetes hajszínem, és nem gondolom, hogy valaha lesz másmilyen színű már.

Ergo: igen, jól nėz ki! Idióta sztereotípia, hogy a szőke hajhoz kötelező a kék szem.

2019. márc. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Off: #3, göndör vagy és szőkére fested? Megkérdezhetem, mennyire roncsolja, illetve mit használsz hajápolásra? Milyen hosszú a hajad? Én is göndör barna vagyok, és régóta gondolkodtam, hogy szőkét szeretnék, de mindenki lebeszél, mivel "a göndör haj már alapból nagyon száraz, és a szőkítés teljesen szét fogja roncsolni". Meg az ilyen Opitz Barbi-féle seprűs hatástól is félek. Te kb hány árnyalatot világosítottál? Szép, selymes maradt a hajad?


Kérdésre válaszolva: általánosban volt egy ismerősöm, aki természetes vilagosszőke volt mogyoróbarna szemmel, és nagyon jól nézett ki! Gondolom, ha a természet létre tud hozni ilyet, akkor arra nem mondhatják, hogy nem illik össze.


Én is azt mondom, elsőre próbálj ki egy balayage-t, az kevésbé drasztikus, ha meg nem tetszik, még mindig befestetheted az egészet, mint #3-as.

2019. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: #3-as vagyok.


Talán meglepő, de szerintem most, szőkítetten sokkal egészségesebb és hidratáltabb a hajam, mint természetes állapotában.

Igaz, akkoriban még nem fordítottam extrém nagy gondot a hajápolásra.

Én is elég szkeptikus voltam, mert engem is hasonló dolgokkal hitegettek, de hála Istennek nem lett igazuk.

Syoss Ceramide sampont használok, hozzá pedig az Aussie Miracle Moist 3 perces hajpakolását. Néha teszek rá jojobaolajat is. Továbbá egyáltalãn nem használok hajszárítót, hagyom, hogy a szoba melegén, vagy nyáron a napon száradjon meg, és nem is fésülöm a hajam (minimálisan igazítok rajta egy keveset reggel, de nem tépem szét a fürtjeimet).

Továbbá gigantikus mennyiségű vizet iszom egy nap, egészségesen étkezem rengeteg zöldséggel és minimális szénhidráttal.

2019. márc. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!
2019. márc. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!