Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 75B-s melltartót hordok elég...

75B-s melltartót hordok elég kicsi a mellem és egy picit lóg is most ha nagyobb lesz ha lesz jobban fog lógni és én eleve szégyenlős vagyok az nagyon ciki meg a fiúk hogy vannak ezzel? Unorodnak tőle?

Figyelt kérdés

2019. márc. 16. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyn már!!!! Minden cici lóg 1 kicsit.
2019. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló helyzetben vagyok, nekem is ekkora a mellem. Régen tizenkét kilóval többet nyomtam, a mellem is sokkal nagyobb volt. Aztán lefogytam, megereszkedett a mellem. Nagyon zavart, szégyelltem, ráadásul, ha hízok, vagy fogyok, a mellemen látszik először, ami szintén nem tesz neki jót, striák is vannak rajta.

Kipróbáltam mindenféle mellfeszesítő méregdrága kencét, de semmire nem voltak jót.

Öt hónapja van barátom, és nem mondom, hogy egyáltalán nem is vette észre, de sosem tette szóvá, ugyanúgy néz rám most is, mint mielőtt lekerült a melltartó.

Emiatt ne keseredj el, biztos vagyok benne, hogy nagyon értékes lány vagy. Elég szomorú, ha valakit csak a mellei miatt lehet értékelni. Azt aláírom, hogy nem szép látvány a lógó mell, bár te azt írtad, hogy picit lóg, nekem meg kritikán aluli. De egy fiú nem fog emiatt undorodni tőled, hidd el. Nincs olyan ember, akinek tökéletes a teste.

2019. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem 65A s mellem van azt olvastam hogy ha nagyon fiatalon má mindíg merevítős mellzartót hordasz akkar a melled arra fog támaszkodni és magától már nem lesz képes szépen megállni ezért lógni fog de egy kis sporttal mellizongyakorlattal de nem túl sokkal mert akkor eltűnik a melled újra szép lehet csak legalább otthon hagyd el a melltartót
2019. ápr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!