Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúnak milyen köldök piercing...

Fiúnak milyen köldök piercing állna jól?

Figyelt kérdés

Fogok csináltatni magamnak, van több ötletem is, de kíváncsi vagyok, hogy lányoknak milyen jönne be jobban.


Leginkább csak strandon fog látszódni, máshol nem jellemző hogy félmeztelen vagyok.


Linkeljetek nektek tetsző képet légyszi!



2019. márc. 18. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Semmilyen. Kivéve ha bzi vagy.


Én komolyan először megnéztem a képeket, tehát nem látatlanba bzizok. De tényleg szörnyen néz ki. Mint egy férfi kva

2019. márc. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
En imadom a tetovalt/piercinges pasikat, minel tobb annal jobb, komolyan. de koldokbe? A lanyoknak nem, de a fiuknak biztos bejossz majd..
2019. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Na a két előítéletes után had adjak egy tanácsot!


Nézd meg slasht neki is van azt nem tudom milyen,de jól áll neki.


Ja, és tetszik a pasi a csajoknak...

2019. márc. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

A köldököd alsó részében ( lefelé tükrözött ) teljesen jól nézne ki, már csináltam és szerintem próba szerencse (mint csajoknál, kinek mi áll jól) szerintem próbáld meg:)

22/L/piercer

2019. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

#4 vagyok

Patkótól kezdve, pálcazáras / golyózáras, hosszabb banán ékszer, bármelyik jól állhat, kísérletezz :D

2019. márc. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Ne már... vannak fültágítóim, 2 piercingem de fiúnak köldökbe szerintem ne! :D mondom ezt fiúként. De persze a te dolgod
2019. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Karika, azt szoktak sokan
2019. ápr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!