Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya, ès asszimetriku...

Nagyon csúnya, ès asszimetrikus az arcom. Mit tegyek, hogy plasztikai beavatkozás nélkül is szebb legyen?

Figyelt kérdés
Az egyik szemem nagyobb a másiknál,nagyon vastag orrom van,kis szájam,meg kicsi állam.Na meg,ott vannak az elálló fülek,meg a pattanások,amik nem múlnak el.Műtétre nincs pénzem,kontúrozni meg nem igazán tudok.Letöltöttem több alkalmazást is,és mindegyik bűnrondának tart.Az ismerőseim meg csak röhögnek rajtam,hogy milyen szerencsètlen arcom van.Nèhányan szèpnek,míg mások rondának tartanak.Több éjszakát is átsírok emiatt.A jegyeim is romlanak.Segìtenètek?Az arcom az már nem fog változni,tehát valamit sürgösen ki kell találjak.

2019. márc. 19. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem fel kéne keresned egy jó kozmetikust, aki megmutatná, hogyan emeld ki egy kis sminkkel az arcod jó tulajdonságait, és ellensúlyozd a kevésbé jó adottságaidat. Ha keresel a neten smink nélküli képeket hírességekről, akkor látni fogod, hogy hatalmas különbséget lehet elérni.


Az ismerőeseidről meg megvan a véleményem, ha így viselkednek veled. Ezek az emberek nem érnek annyit, hogy sírjál miattuk!

2019. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pszichológus.

Komolyan írom.

Nagyobb lelki gond lehet a háttérben.

2019. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!