Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Septum piercing elrejtése?

Septum piercing elrejtése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje foglalkoztat, hogy kipróbáljam ezt az ékszert (meg a nyelv piercinget is) viszont vannak jópáran körülöttem akik sajnos nem tolerálják a piercingeket, főleg, hogy férfi vagyok. Meg kissé inkább zárkózottabb, visszahúzódóbb vagyok, nem az a tipikus piercinges-tetkós pasi. Szóval annyira nem szeretném állandóan közszemlére tenni (egyedül élek, szóval otthon, vagy olyan helyen, ahol nincsenek kritikus ismerősök, rokonok, kollégák, nem zavar ha látják). Láttam, hogy a patkó ékszert be lehet forgatni, egész jól el lehet tüntetni. Kérdésem, hogy ez nem szokott csak úgy magától visszafordulni csak úgy, hogy kilógjon és látható legyen? Van akinek van tapasztalata, tanácsa ezügyben? Köszi mindenkinek (aki normális választ ad...) :)



2019. márc. 20. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

En 1 evig rejtegettem a szuleim elol :) szoval csak suliban hajtottam le, napi 6-8 orara, meg bulikra.

Nem fordul le :) hajra!

2019. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a férfiaknak is nagyon jól tud állni a septum. Tuti jó lesz! Hajrá :)
2019. márc. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!