Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti milyen gyakran mossátok a...

Ti milyen gyakran mossátok a harisnyátokat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ami nem harisnya zokni persze.

2019. márc. 22. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Hál'isten 11 ève volt rajtam utoljára, akkor sajnos a munkám miatt muszáj volt azt hordani, minden nap tisztát vettem fel
2019. márc. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha egész nap rajtam volt, akkor kimosom. Ha csak pár órát viseltem, akkor max. gyorsan kiöblítem, ha olyan a kedvem.
2019. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem hordok harisnyát, de ha szökőévente egyszer muszáj felvennem, akkor egy hordás után kimosom. Nálam az olyan, mint a fehérnemű vagy zokni.
2019. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Minden hordas utan, a zoknikat is ugyanugy kimosom, miert tenbek kivetelt a harisnyakkal?
2019. márc. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Télen ha zokni alatt hordom, akkor hetente, amúgy naponta.
2019. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Én minden használat után kimosom! Megvárom míg négy-öt piszkos harisnya összejön, és egybe mosom ki őket. Csakis kézzel! Próbáltam már mosózsákban géppel, de nekem sok tönkrement.
2019. márc. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában egy napi használat után. Nagy ritkán előfordul, pl ha nem otthon alszom buli után, h este nem veszem le a harisnyát, akkor két nap után. Viszont, ha leveszem, akkor már csak úgy veszem vissza, h minimum a lábfejrészét kiöblítem szappanos vízben, vagy ha kell akkor az egészet. A nylon gyorsan megszárad. Akár még lábon is. Amúgy sokan vannak, akik akár több nap is felhúzzák ugyanazt a harisnyát. Volt egy lakótársam, aki vizsgaidőszakban 6 napon keresztül hordta a harisnyáját tisztítás nélkül. Egy másik meg levette mikor hazaért, és úgy ahogy volt, bedobta a fiókjábá aztán pár nap múlva, mikor megint kellett neki újra fölhúzta. Szerintem ez kicsit gáz egy igényes nő részéről, zoknit is ki szokás mosni egy napi használat után, ebből a szempontból a harisnya sem különb. Aki így gondolja, kifejthetné, h miért gondolja úgy, h a zoknit mosásba teszi egy hsználat után, a harisnyát meg lazán felveszi újra. Mondjuk így már értem, h miért mondják egyesek, h a harisnyába belerohad/belebüdösödik a lábuk... :D :D Nekem pl sosem szokott büdösebb lenni harisnyában a lábam, lehet a rendszeres mosás lesz a hunyó?! :)
2019. máj. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát érdekes felfogások vannak az fix. Nyilván új cipőbe egy ideig nem lesz koszos, lábszagos a láb, de idővel abban is, főleg ha több lábbelit hord vki.

Vastag nem nylonharisnyát könnyű kimosni nyilván, nylonharisnyát nem nagyon célszerű, inkább kézzel kiöblíteni, vagy én pl ha hazáértem, kezem megmosom, utána általában nylonharisnya van rajtam, akkor a lábam is megmosom sima melegvízbe. És jól megtörlöm ami hamar megszárad és reggel tisztán felveszek.

2019. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindig kimosom, főleg mivel testhez álló ruhadarab.

Gyorsan szárad is.

Van egy körfogasom ami tele van különböző harisnyával 😊

2019. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!