Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Septum piercing csinaltatásáho...

Septum piercing csinaltatásához Debrecenben tudnátok ajánlani helyet?

Figyelt kérdés
Ahogy nézegettem a Testimeséket nem igazán ajánlják ilyen téren (nyugodtan jöhet ellen vélemény is). Melyik szalonokat ajánlanátok és miért? Érzéstelenítettek ott és ha igen hogyan? Ti hol csinaltattátok és hogy sikerült, jól szúrták? Előre is köszönöm a segítséget. .

2019. márc. 23. 11:53
 1/4 Metionin ***** válasza:
Nekem jó tapasztalataim vannak a Testimesékkel, nemsokára megyek megint oda szúratni. De ha neked nem szimpi akkor nézd meg a Főnix tattoo-t. Ott is nagyon színvonalasak és rendesek. Amúgy érzéstelenítik, fagyasztják.
2019. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Főnixbe ne inkább, nem a kedvességgel van a baj, tényleg nagyon jófejek, de a piercer a piercingek nevét sem tudja, kétszer szúrtuk a septumomat, mire benyögte, hogy nem vette eddig észre, hogy balra húz az orrom, ezért nem tudja normálisan megcsinálni:D Ismerősömnek szerencsésen megcsinálta, de ki tudja mennyi embernél jár sikerrel.
2019. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 vagyok még annyit elfelejtettem, hogy nem is érzéstelenítettek, egyáltalán nem volt opcionális.
2019. márc. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából személy szerint nekem semmi bajom a testimesekkel, a nostrilomat ott csinaltattam. Egy korábbi septumos kerdesre írták hogy nekik elrontotta Szabi mert nem annyira az erőssége a septum. A főnix megmondom őszintén nem tul szimpatikus nekem a gogo-s piercer csaj miatt. Ezeken kívül keresnék valami olyan szalont ahol jól megcsinálják, nem cseszik el
2019. márc. 23. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!