Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elálló fül és a strand?

Elálló fül és a strand?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, elálló fülekkel kiskorom óta. Minden nyáron van benne egy kis 'görcs' a füleim miatt amikor strandra megyünk, pedig amúgy nagyon szeretem (mármint a strandot).

Az lenne a kérdésem hogy tudtok oda valami megfelelő fültakarós hajviseletet??

Kiengedve szoktam de egyrészt úgy nem valami jó strandolni, másrészt ha vizes lesz akkor is ugyanúgy rálapul a fejemre ugyebár és akkor megint csak látszik a fülem.

Az a lényeg hogy ne látszódjon hogy elállnak.

Tudooooom jönnek majd a válaszok hogy műtessem meg ha ennyire zavar és valószínűleg meg is fogom majd, de most az idei nyár előtt még nem.

Köszi a válaszokat !



#haj #víz #fül #nyár ##elállófül ##strand
2019. márc. 29. 06:27
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Csak a strandon áll el a füled?
2019. márc. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Aha, sehol máshol ...

Amúgy pedig sima hétköznapokon nincs összekötve, stb. szóval ott annyira nem zavar. Meg nem dugom a fejem a csap alá pl. munka közben hogy rálapuljon a fejemre és látszódjon .

2019. márc. 29. 07:06
 3/8 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
25%

Úszósapka?


Amúgy szerintem az elálló fül szexi, és a pasik úgyse az arcodat fogják nézni :D

2019. márc. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

[link]

kb valami hasonlót tudnék elképzelni. A lényeg, hogy legyen valami extra a frizurába (fonàs vagy tekerés) a fül résznél is ami elvonja a figyelmet. Ha lazábbra fonsz egy franciafonást, akkor az alá még be is tudod dugni a füledet valamennyire.

2019. márc. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ez az utolsó tényleg jó :)
2019. márc. 29. 08:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy ilyen hajpántot és megoldja a problémát.


[link]

2019. márc. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ó, egy sorstárs. Én ilyet hordok strandra összefogott hajjal, New Yorkerben lehet venni.

[link]

2019. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg keress olyan szalmakalapot ami eltakarja, azzal a parton töltött idő meg is van oldva
2019. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!