Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ma már ciki a tetovált szemöld...

Ma már ciki a tetovált szemöldök/műköröm?

Figyelt kérdés

Rengeteg gagyi, elrontott szemöldöktetoválás van, ami elcsúfítja a lányokat, nőket. Szinte 99%-ban egyszerű, primitívebb embereken lehet ezt látni, mint a műkörmöket is.


A jómódú/intelligens nők a természetességre törekednek.


Aki fiatalon mégis ezt bevállalja, nem ciki? Nem érzi úgy, hogy ez már nagyon lejárt?



2019. márc. 29. 07:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem is borzalmasan cringe.

Igénytelen, keménnyé teszi a vonásokat, primitív kinézetűvé tesz, és a pasiknál is totál gáz.

Az én huszonéves korosztályomban annyira nem jellemző ez a jelenség. Inkább 40-50 körüli nőknél gyakoribb.

Láttam már olyan idős nőt is, akinek nem hogy aszimmetrikus volt, de kb. úgy nézett ki, mintha egy 3 éves gyerek tetoválta volna oda, és úgy nézett ki, mintha mindig mérges lenne.

2019. márc. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mégis minden sarkon körmös van, jönnek az újabb méregdrága termékek, amivel szemöldöktetováláshoz hasonlót tudsz festeni... tolják a nőknek ezeket, közben akinek jóízlése van, soha nem venné meg.
2019. márc. 29. 08:15
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekem egyik sincs. Viszont a szemöldök tetoválások tudnak szépek lenni. Nyilván kevés jó szakember van és drágák, de tudnak olyat csinálni, ami teljesen természetes.

Aki igénytelen magára és rossz szakemberhez megy,azt én sem értem, csak az arcunkròl van szó.

A mukormok nekem nem tetszenek, de szerintem egyre többen választják a pici gél lakkot már, nem divat a nagy sas karom. Illetve a nude színek is mennek, nem az ocsmány, feltűnő színek és minták.

2019. márc. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%

Nem tudom hogy ciki e vagy sem, én néha alkoholos filccel szoktam a szakállamat megrajzolni mert akkor úgy néz ki ahogy én szeretném.


F/42

2019. márc. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Nem mindegy, hogy hogy van elkészítve!

Ma már nagyon sok embernek van szemöldök tetoválása, amit észre sem lehet venni. Ami messziről látszik, hogy tetovált, meg olyan, mintha oda lenne rajzolva, na az ciki nagyon. Főleg a kikopott fekete ami már szürkés kék😳 de vannak már a termèszetes hatásúak, például a soft powder techika, na az nagyon szép igényes és természetes. Persze nem mindegy ki csinálja. A minőséget meg kell fizetni!

A műkörömmel ugyan ez a helyzet. Lehet abból is szolíd “természetes” hatásút is csinálni. De a nagyon színes, csicsás, hosszú karvaly körmök teletakva kövekkel, szerinten nagyon gáz. Körmös vagyok. Én például mindig az egyszerűbb körmök felé terelem a vendégeimet. Tudják is már a vendégeim, hozzám csak az jár, aki szintén az egyszerűség híve.

Ahogy te fogalmaztál a “primitív” emberek szeretik a nagyon csicsás dolgokat. “Ha már csináltatok műkörmöt, akkor rárakatok mindent”. “A sarki kozmetikus meg tetovál is, 7ezeréé, jó lesz az, legalább látszik, hogy van”

A jómódúaknak is van, csak pont azért nem feltétlen veszi észre az ember, mert nem csicsás, hanem egy egyszerűbb nude például. Szemöldök tetoválása is sokmindenkinek van, de aki megteheti elmegy egy normális szakemberhez, aki ugyan baromi drága, de legalább úgy csinálja meg, hogy nem ordít egy kilométerről, hogy tetovált.

2019. márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

A sminktetoválásról nem árt tudni, hogy csinálnak szálas szemöldöktetoválást is, ami olyan mintha a saját szemöldök lenne. Nyilván sok múlik a szakembereken is, egy szép, igényes munka igencsak 40-50 ezernél kezdődik vidéken!


Egy igényes műköröm pedig szerintem egyáltalán nem jár le soha! Nyilván ott is vannak undorító munkák, és a nagyon hosszú körmök tényleg nem szépek, de azért nem kéne mindent egy kalap alá venni.

Ha valakinek tetszik a műköröm, szemöldöktetoválás, és van is rá pénze, miért ne csináltathatna?!

2019. márc. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez pl gyönyörű szerintem és nem mondja meg senki, hogy tetoválás. De lehet 80-100 ezer körül van, pont, hogy jómódú emberek csinaltatjàl.

2019. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
92%

Attól függ, hogy jól van-e megcsinálva.

A szemöldöktetoválás nekem sem tetszik, de a műköröm igen.

De amúgy nem ciki.

2019. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól van megcsinálva, akkor nem.

Én 1 éve tetováltattam a szemöldökömet, AZÓTA egyszer sem kérdezték meg, hogy tetoválva van-e, előtte amíg én rajzolgattam gyakran. Mondjuk majd' 100ba fájt, de megérte profihoz menni.

A körmömre csak géllakk szokott kerülni, abból is nude vagy törtfehér kis kocka

2019. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézzétek meg például Szabó Zsófit, neki is tetoválva van a szemöldöke, mégis tök természetes, szolíd, nem egy oda rajzolt csík.

Ez technikától és a szakembertől függ, hogy milyen lesz.

2019. márc. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!