Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg minden pasinak a...

Tényleg minden pasinak a barna bőr jön be egy csajon?

Figyelt kérdés

Sajnos olyan a bőröm, hogy nem bírja a szolit, barnítókrémeket meg utálom, mindig foltos voltam tőlük. Viszont azt vettem észre, hogy mikor barnább bőrű voltam, rengeteg pasinak tetszettem, most így fehéren meg senkinek. Illetve többen mondták, hogy nekik nem tetszik ha egy csaj fehér, jobb az ha egzotikus barna.

Miért van ez így? Fehér bőrrel már senkinek nem kell az ember? 😂


2019. márc. 30. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
30%

Igen, én is fehér vagyok, és úgy érzem örökre magányos leszek emiatt :( Ugye most csak viccelsz? :D Azért én elég sok pasinak tetszek, pedig az alapozó árnyalatom neve Porcelain. :D Olyat meg még sose mondtak nekem, hogy jobb a barna bőr. Nyilván szerintem is szép ha valaki le van barnulva, de a szoli-narancssárga ismerőseim szimplán csak viccesek. Barnítókrémtől megint narancssárga leszel, nem barna, nem természetes.

Szóval szerintem ez csak véletlen hogy most nem tetszel annyi pasinak, mint amikor barnább voltál. :D

2019. márc. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Nem, a szőke, fehér bőrű, kék szemű csajokra buknak főként a kanok.
2019. márc. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Az én párom például kifejezetten nem szereti a barna bőrt.
2019. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Imádom a fehér bőrt. Vörös hajjal főleg.
2019. márc. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az ellenkezőjét tapasztalom.
2019. márc. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Hát én még sose néztem egy csajon se a bőrszínét. Arc, egész alak összképe, és belső kisugárzás. Ez a triumvirátus, ami számomra számít. Egyébként én magam is nagyon fehér bőrű vagyok, pedig elvileg férfiból is a sötétebb bőrű az ideál, de sose éreztem, hogy ez bármit is befolyásolna. Megfelelő kisugárzás, magabiztosság, ápoltság, öltözet, és senkit nem fog érdekelni. Ha valakinek emiatt nem tetszel, az valami extrém fétises csávó lehet.
2019. márc. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!☺️
2019. márc. 31. 13:33
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Trükkösen kell feltenni a kérdést kérdező ha őszinte válaszokat akarsz mert ilyenkor minden pasinak az a jó amit a kérdező olvasni szeretne persze ha nő az illető.

Ilyenkor minden jó ahogy van hátha eljutnak egy kósza muffhoz..


F/42

2019. ápr. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!