Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismer valaki olyan női dezodor...

Ismer valaki olyan női dezodort, amitől tényleg nem izzadok egy kicsit sem?

Figyelt kérdés

A mostani dezodorom Adidas Cool & Care 6 in 1

Az a jó benne, hogyha izzadok, illatosat...amúgy nem vagyok az a nagyon izzadós fajta, de suliban elég meleg van, de ablak mellett ülök, és egyszerűen nincs olyan, hogy vagy ne háznék, vagy ne izzadnék!


Válasznak jó fújós-, és golyós dezodor is💞



2019. márc. 30. 13:14
 1/8 A kérdező kommentje:
*fáznék
2019. márc. 30. 13:15
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs :/ en par eve nagyon izzados voltam es probaltam ra kulonbozo izzadsagatlokat, nem valt be semmi. Alapvetoen az izzadas egy termeszetes folyamat, ha olyan ruha van rajta amin nem latszik, valamint nem buzologsz, akkor semmi ciki nincs benne. Mindenki szokott izzadni. :)
2019. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Dee ha valaki tud ajánlani, azért tényleg nagyon hálás lennék, mert az én ruháimon meglátszik, mert a többség olyan színű...:/
2019. márc. 30. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Remélem tud valaki megfelelőt ajánlani, de azt is tartsd szem előtt, hogy az lenne baj, ha nem izzadnál, így működik az emberi szervezet, hidd el nagyon jól ki van találva ;) ! Szóval ne utáld ennyire az izzadást, fogadd el, ha nem akarsz hőgutát kapni, lezuhanyzol és máris friss, illatos vagy!
2019. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A dezodorok nem az izzadást gátolják meg, hanem a kellemetlen szagokat.

Engem is zavart sokáig, hogy izzadok, de hát nem tudtam semmit se ellene tenni. Egyszer láttam egy life hack-es videóban, hogy a felső alá betétet tesznek a hónaljhoz, azt a pici vékony betétet, nem a szárnyasat. Kipróbáltam és azóta ezt csinálom.

2019. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Izzadásgátlóra van szükséged- Rexona Maximum Protection, ha a leírásnak megfelelően használod
2019. márc. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ki fogom próbálni
2019. márc. 31. 13:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt vedd figyelembe, hogy kb 3 hét kell nemi, mire minden ok lesz
2019. márc. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!