Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Ismer valaki olyan női dezodort, amitől tényleg nem izzadok egy kicsit sem?

A mostani dezodorom Adidas Cool & Care 6 in 1

Az a jó benne, hogyha izzadok, illatosat...amúgy nem vagyok az a nagyon izzadós fajta, de suliban elég meleg van, de ablak mellett ülök, és egyszerűen nincs olyan, hogy vagy ne háznék, vagy ne izzadnék!

Válasznak jó fújós-, és golyós dezodor is💞

Keress kérdéseket hasonló témákban: dezodor, lány, izzadás, illat

márc. 30. 13:14  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

*fáznék

# 1/8Időpont márc. 30. 13:15 Privát üzenet
Nincs :/ en par eve nagyon izzados voltam es probaltam ra kulonbozo izzadsagatlokat, nem valt be semmi. Alapvetoen az izzadas egy termeszetes folyamat, ha olyan ruha van rajta amin nem latszik, valamint nem buzologsz, akkor semmi ciki nincs benne. Mindenki szokott izzadni. :)

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont márc. 30. 14:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Dee ha valaki tud ajánlani, azért tényleg nagyon hálás lennék, mert az én ruháimon meglátszik, mert a többség olyan színű...:/

# 3/8Időpont márc. 30. 14:27 Privát üzenet
Remélem tud valaki megfelelőt ajánlani, de azt is tartsd szem előtt, hogy az lenne baj, ha nem izzadnál, így működik az emberi szervezet, hidd el nagyon jól ki van találva ;) ! Szóval ne utáld ennyire az izzadást, fogadd el, ha nem akarsz hőgutát kapni, lezuhanyzol és máris friss, illatos vagy!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont márc. 30. 14:34 Privát üzenet

A dezodorok nem az izzadást gátolják meg, hanem a kellemetlen szagokat.

Engem is zavart sokáig, hogy izzadok, de hát nem tudtam semmit se ellene tenni. Egyszer láttam egy life hack-es videóban, hogy a felső alá betétet tesznek a hónaljhoz, azt a pici vékony betétet, nem a szárnyasat. Kipróbáltam és azóta ezt csinálom.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont márc. 31. 11:33 Privát üzenet
Izzadásgátlóra van szükséged- Rexona Maximum Protection, ha a leírásnak megfelelően használod

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont márc. 31. 12:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ki fogom próbálni

# 7/8Időpont márc. 31. 13:11 Privát üzenet
Azt vedd figyelembe, hogy kb 3 hét kell nemi, mire minden ok lesz

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont márc. 31. 13:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok olyan dezodort ami illatos és nem izzadok tőle? Lehetőleg stiftes.
Segítség! Lány vagyok 15eves es borzasztóan izzadok! A honaljamnal es minden ruhán nyomot hagy es kellemetlenül érzem miatta magam. Nem tudom mivel akadalyozhatnam meg (persze...
Menjek el orvoshoz ha nagyon izzadok foleg suliba es furdes utan este ha nem hasznalok dezodort reggelre megint budos vagyok? Mi lehet a bajom? 15/l régóta van ez
Nagyon durván izzadok, világos felsőket már nem is hordok mert meglátni. Használok dezodort meg spray-t, nem vagyok büdös de nagyon zavar hogy meglátszik. Esetleg valami tippet tudnátok adni?
Nagy izzadok, írnátok HATÁSOS dezodort ami sokáig kitart?
Nagyon izzadok, használok dezodort ( kenőset, fújósat) de nem segít. Hallottam erről a Solutio Antisudorica-ról, csak nem tudom hogy gyerekere káros lehet-e. Gyereknek odaadják, vagy vmi tanács?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!