Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi pénzért érdemes fülbeva...

Mennyi pénzért érdemes fülbevalót vennem a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok otthon a témában. Az érdekelne, hogy milyen árkategória számít viszonylag jó minőségűnek?

20/F



2019. márc. 31. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

- Hány éves a csaj?

- Stílusa?

- Mire lesz?

- Lóvéd?


10-től.

2019. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Olyat vegyél, ami illik a stílusához, ami feltételezhetően tetszeni fog neki. Nem az ára számít. Sőt szegénynek még ciki is lesz, ha beállítasz valami drága fülbevalóval, ha nem tetszik neki. Ha olcsónak találod azt, amit szerinted szívesen viselne, inkább egészítsd ki szetté. Vegyél hozzá illő nyakláncot, karkötőt, akármit.
2019. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobb, ha elmondod, hogy ezt szeretnéd neki ajándékba adni és válasszátok ki együtt (azaz válassza ki ő).

10-15 ezerért, (de nem tudom mennyi pénzed van) azt is elmondhatod, hogy ennyit szánsz rá.


N24

2019. márc. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%

Bizsu?

Bemesz a bijou brigitte üzletbe és megveszel valami szépet neki. Azért látod miket hord, az alapján válassz.

2019. ápr. 1. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%

kínai 200 forintos termék is kibír 4 évet rendszeres használat mellett. Én ezt tapasztalom.



22/nő

2019. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!