Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen az első lábgyanta...

Milyen az első lábgyanta kozmetikusnál?

Figyelt kérdés

Ezelőtt még soha, semmim nem volt gyantázva, pár napja szántam rá magam a szemöldökgyantára, nem volt egy túl kellemes élmény, bár inkább a csipesz része nem. Ezen felbuzdulva szeretnék teljes lábgyantát. Milyen érzés, rosszabb, mint a szemöldök? Plusz, mivel teljes lábakat akarok gyantáztatni, ezért bugyig kell vetkőzni? Vagy tesz oda valamit? Ilyenkor ez hogy megy?


Előre is köszi a segítséget! :)


2019. ápr. 1. 18:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Jajj, azt elfelejtettem leírni, hogy eléggé gyorsan nő a szőröm, így kb. mennyi ideig tart a simaság?
2019. ápr. 1. 18:41
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyéntől függ hogy meddig lessz sima. Ezt tudod majd kitapasztalni.

Kb 1 hónapig nekem szép.

Szerintem fájdalmasabb sokkal. Főleg az érzékenyebb területeken.

És igen nadrágot, zoknit le kell venni. Màshogy nemtudja megcsinàlni rendesen.

Én leszoktam takarni egy kis takaróval a vendéget a bugyi részénèl, ha latom rajta hogy szegyenlős, vagy ha ő kéri. :)

2019. ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bugyira kell vetkőzni úgy fér oda rendesen.


Szerintem nem vészes, egyedül a bokarész a mumusom, ott nagyon érzékeny a gyantára a bőröm.

2019. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vészes annyira. Nekem elsőre sem volt nagyon fájdalmas, persze valamennyire meg kell szokni. Pedig nekem nagyon sok szőröm van, mert fiú vagyok.


Amúgy gyantázás után nekem kb 2 hétig sima a lában.

Levetkőzni bugyira/gatyára kell, mert csak így tudja megcsinálni, így fér hozzá normálisan a combod felső részéhez. Persze a lányok közül nem mindenkinek szőrös a combja felül. Nekem viszont van bőven sajnos fiúként.

2019. ápr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem fáj,csak először kellemetlen,aztán megszokod ha többször gyantáztatsz majd
2019. aug. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!