Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Tartos hajegyenesites, eskuvoi frizura?

Sziasztok!

Nyaron (majus vege -junius eleje) egy het alatt ket eskuvore is hivatalosak vagyunk. Az egyiken a parom huga megy ferjhez, tehat szeretnek gyonyoru lenni, mert szamomra is nagyon fontos szemelyrol van szo.

Bajban vagyok a frizurammal. Derekig ero, suru barna hajam van. A konty belole kb 6000 Ft, tartos hajegyenesites 25-30 ezer (a fodraszom mondta az arat, nem en talaltam ki). Szoval ha mind a ketto lagzira konytyot csinaltatok, az legalabb 12000 Ft lesz. A tartos hajegyenesites dragabb, de nagyon regota szeretnem mar, csak eddig az ara miatt nem szantam ra magam, viszont most itt lenne az alkalom. Ti mit tennetek a helyemben: ketszer mennetel fodraszhoz es csinaltatnatok kontyot, vagy pedig kiengedett, egyenesitett hajjal bevallalnatok ket lagzit, tekintetbe veve, hogy akkor mar meleg lesz, es izzaszto meleg.

Koszonom a valaszokat! :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: hajegyenesítés, esküvő, frizura, esküvöi frizura, konty, alkalmi haj

ápr. 3. 03:30  Privát üzenet  

A válaszok
Ha meleg lesz inkább konty,főleg ha sűrű a hajad

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 3. 06:13 Privát üzenet

Én az egyenes hajat választanám, mert az nem csak alkalmi, főleg hogy régi vágyad.

Amúgy meg néznék a YouTuben videókat magas copfokrol, mert baromi jól néznek ki, és nagyon elegáns tud lenni, így ha nagyon meleg lenne a kiengedett haj, egy csini copfot tudnál csinálni.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 3. 07:20 Privát üzenet
Hajegyenesites. Az nem csak 1 napra van, hanem honapokra rendbe teszi a hajad! Nekem 3x volt.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont ápr. 3. 23:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tartós hajegyenesítés? Tapasztalatok? White hair és a brasil cacao?
Hogyan egyenesítheti ki a haját egy félgöndörhajú férfi (hajsütő nélkül)?
Tartos hajegyenesites 14 evesen?
Milyen hosszúságunak számít a hajam?
Mi az a brazil hajegyenesítés?
Mi a véleményetek a COCO CHOCO keratinos hajegyenesítésről? Mennyibe kerül félhosszu haj esetében?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!