Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tartos hajegyenesites, eskuvoi...

Tartos hajegyenesites, eskuvoi frizura?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nyaron (majus vege -junius eleje) egy het alatt ket eskuvore is hivatalosak vagyunk. Az egyiken a parom huga megy ferjhez, tehat szeretnek gyonyoru lenni, mert szamomra is nagyon fontos szemelyrol van szo.

Bajban vagyok a frizurammal. Derekig ero, suru barna hajam van. A konty belole kb 6000 Ft, tartos hajegyenesites 25-30 ezer (a fodraszom mondta az arat, nem en talaltam ki). Szoval ha mind a ketto lagzira konytyot csinaltatok, az legalabb 12000 Ft lesz. A tartos hajegyenesites dragabb, de nagyon regota szeretnem mar, csak eddig az ara miatt nem szantam ra magam, viszont most itt lenne az alkalom. Ti mit tennetek a helyemben: ketszer mennetel fodraszhoz es csinaltatnatok kontyot, vagy pedig kiengedett, egyenesitett hajjal bevallalnatok ket lagzit, tekintetbe veve, hogy akkor mar meleg lesz, es izzaszto meleg.


Koszonom a valaszokat! :)



2019. ápr. 3. 03:30
 1/3 anonim válasza:
Ha meleg lesz inkább konty,főleg ha sűrű a hajad
2019. ápr. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én az egyenes hajat választanám, mert az nem csak alkalmi, főleg hogy régi vágyad.

Amúgy meg néznék a YouTuben videókat magas copfokrol, mert baromi jól néznek ki, és nagyon elegáns tud lenni, így ha nagyon meleg lenne a kiengedett haj, egy csini copfot tudnál csinálni.

2019. ápr. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hajegyenesites. Az nem csak 1 napra van, hanem honapokra rendbe teszi a hajad! Nekem 3x volt.
2019. ápr. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!