Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy a fejem van és mellette...

Nagy a fejem van és mellette nagy a homlokom is, mit lehetne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Egy olyan problémám akadt hogy elég nagy a fejem, és a homlok csontom is. ( Nagyon sok ember, azzal vigasztal hogy ilyen nagy homlok csontja az okos embereknek van, az odáig rendben van, de eszméletlen ronda esztétikailag. )

Sajnos már utána néztem , hogy esetleg meg lehet e műteni , vagy valami, de semmi ilyesmi.

Koreai haj stíluson gondolkozok, hiszen az a nagy fejhez is jól áll + eltakarná a homlokomat .

így nézik :

[link]

Kérdés az lenne esetleg nem tudtok fodrászatot BP-n ahol tudnak ilyen hajat vágni? ( Borbély is jó )


Esetleg valami javaslat hogy mi mást tudnék kezdeni ezzel a 2 rossz vonással?

Alapjáraton jó képűnek tartanak, de mégis zavar ez engem.

21/F


2019. ápr. 3. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát figyelj elmész egy fodrászhoz, meg mutatod neki a képet szerintem simán megcsinálja.
2019. ápr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor tudja fodrász megcsinálni, ha hosszú és dús hajad van. Öt centi ritkás hajból nem lehet ezt kialakítani. Ráadásul, ha nem szögegyenes a hajad, akkor számíts arra is, hogy ezt a frizurát beszárítani és vasalgatni is kell, tehát nem az a tipikus férfi haj. Ha megvan a megfelelő mennyiségű hajad jelenleg, a legtöbb női fodrász el tudja vállalni.
2019. ápr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!