Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért akarnak sokan szőke hajat?

Miért akarnak sokan szőke hajat?

Figyelt kérdés

Állítólag már évek óta nem divat, mégis még tavaly is sok ismerősöm szőkítette ki az eredetileg sötét haját egészen világosra.

Illetve itt sok az olyan kérdés, hogy lehetne X színből szép szőkét csinálni.


Nekem természetes szőke a hajam, sose volt festve, mégis néha rám is rámjön, hogy szeretnék világosabbat, úgyhogy a jó idő kezdetével veszek egy szőkesampont, és szépen a napsütéssel együtt nyár közepére már 1-2 árnyalattal világosabb a hajam.

Egy flakonnál többet nem merek elhasználni (nekem az 3 hónap) egymás után, mert szárít azért hosszútávon.

Én is mindig úgy vagyok vele, hogy a legfontosabb, hogy egészséges legyen a hajam, viszont ilyenkor mégis szemethunyok felette, "majd gyakrabban vágatom" felkiáltással.

Szóval, valahol megértem, aki kiszőkíti a haját annak minden velejárójával.


Csak az fura, hogy mikor már 10 éve (lehet, még több is) a sötét a divat, mégis legalább annyian festik világosabbra, mint sötétre.


2019. ápr. 5. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attol hogy valami divat, nem mindenki követi. Csak szimplán tetszik nekik a szőke.
2019. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szeretek semmilyen hajat ami festett. A festett hajú lányok taszítanak.
2019. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
54%

Attól, hogy divat, nem mindenki fogja követni.

Szerintem a szőke a legjobb a hajszín. Nekem természetesen olyan a hajam, csak van benne pár barna tincs(ez is természetesen). De majd valamikor világosabbra akarom festetni. Esetleg platina szőkére. Nekem az tetszik.

Sötét hajak annyira nem tetszenek.

2019. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, hogy mi a divat, a szőke áll jól!!! Most akkor mit csináljak? Sz*rjam le, hogy sz*rul nézek, ki, de nem baj, mert ez a divat...? Mekkora hülyeség már.!!

Próbáltam már a barnának elég sok árnyalatát, volt ami nem volt annyira rossz, de vagy 10 évvel időbbnek tűnök a sötét hajjal. Voltam platina szőke is, azt tényleg nem bírta a hajam, bár az tetszett a legjobban. Most olyan természetes szőkére van festve, néha kis melír vagy ombre, de alapvetően szőke árnyalat.

2019. ápr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Év tizedek óta divat
2019. ápr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ma már minden divat, illetve max az árnyalatok változnak. Az, hogy a sötét haj divat, a szőke meg nem egy hülyeség. 5 éve még nem volt pl rózsaarany szín, most 2-3 éve már van rózsabarna is.
2019. ápr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A hajszínek sosem fognak kimenni a divatból a szőke pedig szép és szexi.
2019. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!