Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gél műköröm építésekor mibe...

Gél műköröm építésekor mibe mártják az ecsetet?

Figyelt kérdés
Nézegettem videókat gél műköröm építéséről, és az ecsetet nedvesítik valami átlátszó folyadékkal. Mi ez a folyadék és miért szükséges?

2019. ápr. 5. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem porcelán porra gondolsz, és amibe mártják előtte az ecsetet ,az liquid.
2019. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, a gélre gondolok. Egy-két helyen láttam hogy csak simán az ecsetet mártják a zselébe, más helyeken pedig előtte nedvesítik valamivel az ecsetet.
2019. ápr. 5. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Kevered a kettőt. A zselés körömnél nem mártják sehova az ecsetet, csak a zselét veszik fel vele. A porcelánnál mártják bele a liquidbe az ecsetet, utána a porba, ettől lesz egy “gombóc” az ecseten, amit felvisznek a körömre.
2019. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Acrylgelnel cleansert/alkoholt használunk
2019. ápr. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elnézést a hiányos infókért, hobbi szinten körmözök, eddig porcelánt használtam. Ismerem a technikát, a liquidet is, és a port is.


Nem értem az utolsó válaszoló miért kapott lepontozást. Nekem is rémlett hogy valami alkoholról hallottam valahol, de nem voltam biztos benne.


Köszönöm a válaszokat!


(Ezek szerint egyébként nem szükséges semmit használni a gél körmökhöz, ez is hasznos info)

2019. ápr. 5. 19:15
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Többféle zselé létezik. A hagyományoshoz nem kell semmi. Az új acrylgelhez alkoholt/cleansert kell használni,másképp beleragad az ecsetbe az anyag.
2019. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!