Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Glamour napoknál van valamilye...

Glamour napoknál van valamilyen rockereknek való kupon is?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy kis akció valamelyik webes áruházba, vagy ilyesmi?
2019. ápr. 7. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kofejezetten rockereknek nincs. De bárhol találsz olyan darabokat, amit be tudsz illeszteni a ruhatáradba.
2019. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Sejtettem, hogy nincs, nem nekünk való újság az.. de azért gondoltam hátha :))
2019. ápr. 7. 12:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg üzletben lehet kapni olyan cuccot ami beleillik a stílusodba.
2019. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez aztán az igazi rocker stílus...

Glamour, azaz csillogás, vágod?

Divat, beauty, celebek...


Divatrocker vagy, akkor is, ha le fogsz pontozni.

2019. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Szerintem valamit félreértettél :D

Nyilván ha megvettem volna, nem kérdeztem volna ezt. Értelmezni kéne a szöveget, és utána beszólni ;)

2019. ápr. 14. 14:20
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Semmi gondom nincs az értelmezéssel, ez a dolog nem arról szól, hogy megvetted-e vagy sem, hiszen akkor minek kérdeznéd?

Az, hogy ez felmerült, hogy egy női divatmagazin diktálja neked a kuponos divatot, épp elég.

Ez kb annyira rocker dolog, amennyire a Hooligans rockzene. Attól még, hogy fekete, szegecses bőrcuccokat vesznek fel, még nyálas popzenét játszanak, bár ők kemény rockernek titulálják magukat.

2019. ápr. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Miért utolsó, te sosem vásárolsz nem "rocker" boltban?

Bocs, de nem tudok olyan szabályról, hogy nem vehetek pl fekete farmert a h&m-ben, vagy a levi's boltban,mert akkor kevésbé vagyok rocker.

Semmivel sem kevesebb az, aki kihasznál egy alkalmat, hogy olcsóbban szerezzen be valamit.

2019. ápr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mivel nem szoktam megvenni, nem is érdekel, ezért nem diktálja nekem a divatot. Mit nem lehet ezen felfogni? :))
2019. ápr. 19. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!