Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Glamour napokon kupon nélkül...

Glamour napokon kupon nélkül is van akció?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 9. 11:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet.

Én is azt várom csk lövésem sincs mikor lesz

2019. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csütörtöktől vasárnapig lesz én úgy tudom,de mindenhol ezeket a kuponokat olvasom, hogy azzal mennek vásárolni.. szóval nem értem, hogy most akkor kupon nélkül is le lesznek valamennyire akciózva a termékek vagy nem
2019. ápr. 9. 12:14
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Kupon nélkül nem lesznek leakciózva. A Glamour magazin, Kiskegyed, Nők lapjában vannak kuponok
2019. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak helyek, például ruhaboltok, ahol automatikusan adják ilyenkor az akciót. Viszont például drogériában nem. Vagy ha egy bizonyos termékre vonatkozik a kedvezmény, akkor az csak kuponnal érvényes.
2019. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Hát, én ilyenkor több boltnál is láttam már, hogy nem szerepeltek az újságban (szóval nincs hozzájuk kupon) meg amúgy ebből kifolyólag közük nincs a Glamour napokhoz de 20-25% vagy egyéb akciót tartanak ők is ebben a pár napban

Szóval igen, lehetséges G napokkor kupon nélkül akció is

2019. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%

Most ezen a héten lesz? Ne már, pedig akartam menni boltba...

Egyébként a kuponra kapod a kedvezményt.

2019. ápr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem megadták a kedvezményt kupon nélkül is!!!

Még ők szóltak hogy glamurnapos akcio van.

A 90.000 helyett fizettem 42.000.

Szoval kuponnal vagy nélkül nekem megadták a kedvezményt.

2019. ápr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#3 leírja, hogy kuponra jár a kervezmény, 82%

Én leírom, hogy kuponra jár a kedvezmény, 0%

Logic.......

2019. ápr. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
48%
Én sem értem, pedig tényleg arra jár.. Más különben mi értelme lenne?
2019. ápr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy csomó olyan hely is hirdeti a Glamour napokat, akikhez vagy nincs a tényleges kupon, vagy ha van is, anélkül is megadják a kedvezményt.

Egy csomó helyen látom.

Pl. Pingvin patika drága kozmetikumokra ad 25%-ot, kuponkóddal. Ha belépsz az oldalra, az fogad, hogy Gl-napok van, ott a logo meg minden. Ehhez képest ott kiírja a kuponkódot, és valóban levonta a 25%-ot és megadta az ingyen házhozszállítást is, pedig az újságot nem vettem meg.

2019. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!