Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem akar eltűnni a vadhús a...

Nem akar eltűnni a vadhús a piercingem mellől, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Januárban csináltattam a daith piercingemet, minden szuper volt aztán rá 1 hónapja mind a két oldal, ahol bemegy a piercing vadhús nőtt. Itteni vélemények alapján hidrogén peroxiddal kezeltem és el is múlt, majd rá pár hétre megint ki jött... azóta szenvedek vele, igazából nem fáj, meg már annyira nem nagy, de mégis elég zavaró az a 2 dudor, és hiába teszek rá minden nap hidrogén peroxidot nem múlik...Semmiképp sem akarom kivenni, mert nagyon szeretem, mégis mit tehetnék, hogy eltűnjön végre anélkül, hogy kivenném az ékszert? Piercerek segítségét várom főleg, vágjam le a dudort, vagy valami mással kezeljem?

2019. ápr. 11. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik baratnom "kiszurta" a duduort hat neztem nagyokat mikor meselte😊nem feltetlen ajanlanam.

Nekem gyogyszertari alkoholos kezelestol traguson eltunt par het alatt. (1-2 hetre gondolj)

De ha regota szenvedsz vele menj el a piercingeshez aki szurta es kerd ki a tanacsat!

2019. ápr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CsilluN válasza:
Kérdező, mi lett a vége a sztorinak?
2019. júl. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!