Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Septum piercing mennyire...

Septum piercing mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés
Van egy köldök, egy industrial, egy helix és egy tragus piercingem. A köldök egyáltalán nem fájt, a tragust és az industrialt éreztem eléggé, helix ugyanolyan érzés, mint az industrial csak egy lyuk, ezért kellemesebb volt. Mennyire fájdalmas egy septum piercing mondjuk az industrialhoz vagy a tragushoz képest? Tudom, mindnekinek más de kb? Egyébként nekem a tragus fájt a legjobban.

2019. ápr. 12. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Kovetem a kerdest
2019. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem septum volt eloszor aztan 2 mell pc.

A septum jobban fajt egy picit, de igazabol mindegyik csak addig faj amig szurjak. Vagj bele nyugodtan, egyaltalan nem veszes, pedig en aztan minden fajdalomtol nyikorgok :)

2019. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem már szinte minden helyen volt /van piercingem, de sorrendben kiemelném a legkellemetlenebbeket:

- Industrial/ septum holtversenyben, ezek voltak szerintem a legrosszabbak.

- Mell, ez se volt kellemes, de az előbbiektől jobb azért.


( Fun fact, hogy van intim is, és az nekem egy szintén volt a köldökszúrással, azt lazán viseltem )


Összességében a septum szúrása fáj, de szalonban egy pillanat az egész. Szúrásnál természetes, hogy bekönnyezel, de nem a fájdalomtól. Utána orrot óvatosan törölj, pár hétig érzékeny lesz, én fültisztitó pálcával oldottam ezt meg. ( Nekem csak 1 hét volt ).

Én nagyon szeretem az enyémet, már 5 éve megvan. Ez az egyetlen olyan piercingem a fülporcosokon kívűl, amelyet bármikor és bármennyi időre ki tudok már venni, anélkül, hogy beforrna.

2019. ápr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egy szinten* elnézést, autocorrect
2019. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2019. ápr. 16. 13:31
 6/8 anonim válasza:
Na megcsináltad?😁 milyen volt?
2019. máj. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem csinaltattam meg, nem is fogom. Nézegettem az orromat ahová szúrják, és elég hülyén néz ki, mert fent vékony, lent pedig nagyon vastag, talán nem is lehetne bele rakni.
2019. jún. 3. 17:40
 8/8 anonim válasza:
Szia! Én 2 hónapja csináltattam, nem fájt szinte egyáltalán egy picit kellemetlen volt de ennyi. Először én is nézegettem az orrom hogy lehet nem fog illeni hozzám és csúnya lesz de rávettem magam és elmentem és megcsinálták! Nagyon hamar begyógyult 1 hétig kb még kellemetlen volt ha mozgattam vagy ilyesmi de utána elmúlt. Ha meggondolnád magad írd le :)
2019. júl. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!