Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fura, ha fiatal nőként keveset...

Fura, ha fiatal nőként keveset költök magamra?

Figyelt kérdés

Csak mert sokaktól hallom (konkrétan anyum is mondta), hogy most vagyok fiatal, most kéne megvennem/megtennem mindent, amit szeretnék (és persze megtehetem), mert később már nehezebb lesz.

A ruháimat kevés kivétellel turizom, nem is tudom, mikor vettem valamit utoljára, nincs szükségem semmire. A kozmetikumaim nem drágák, a sminkelés nem érdekel, van egy szempillaspirálom meg egy BB krémem és ennyi.

A parfümöm se volt drága, illetve most egyedül egy karórát néztem ki (semmi extra, 4000Ft, H&M).

Ékszereim nincsenek, csak egy pár fülbevaló, ez is bizsu, kézműves.

Egyedül fodrászhoz járok két havonta (csak egészségügyi vágás), tornázni otthon szoktam videóra. Vagyis, már csak zenére, mivel megjegyeztem a gyakorlatok sorrendjét.


Bár, ha belegondolok, valóban a korombeli ismerőseim valóban többnyire többet költenek, az egyik lány nemrég vett karórát 40 ezerért....


25n


2019. ápr. 12. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen mindegy? Valakinek a 4000 valakinek meg 40.000 ft-os óra a jó. A lényeg az, hogy te érezd jól magad a bőrödben. Ha neked ez megy olcsóbban örülj neki.
2019. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem fura. Nekem is van 30 alatti barátnőm, aki szinte semmit nem költ magára. Persze amit használ azok minőségibb cuccok (ob tampon pl) de nem nagyon sminkel, és nem vesz drága cuccokat, ilyen kínai szinten vásárol.

En nem ilyen vagyok, néha irigylem, hogy elvan így is.

33N

2019. ápr. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj, mostmár én is így vagyok, mint te, sokat tudok így spórolni, és a "szépség" és az önbizalom, személyiség egyébként sem pénz kérdése :) Így is lehetünk boldogok.
2019. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Inkább jó olvasni hogy a konzumon kívül vannak más lányok is.

Ez inkább a tudatos gondolkodás nem szégyen és egyáltalán nem kellemetlen.

Míg te beosztod a pénzedet addig a többség hajszolja magát a költekezésbe s persze a sok munkába amiből valahogyan tudja kifizetni a sok feleslegességet.

Na de mindenki saját maga tudja.

Örülök hogy vannak már többen olyan gondolkozással mint te és az előttem hozzászólók!

2019. ápr. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem fura.

És amúgy is, az ember hiába költene magára (ruha, smink, egyéb) havi 200k-t mondjuk, ha csak 90 ezret kap havonta.


40 ezres karóra meg nem kell nekem. Ajándékba adhatják, de magamtól nem fogom megvenni. Közel félhavi fizetés.

2019. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem baj hogy keveset költesz, inkább ez mint az ellentéte.

Amúgy ezek alapján nagyon visszafogottnak gondollak, eltudod magad engedni időnként?

2019. ápr. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Én ugyan csak 18 vagyok, de már most tudatosan költekezek. Hiába futja a fizum egy csomó mindenre, beérem a 2 éves cipőmmel is. Most is csak azért rendeltem ruhákat mert már tényleg muszáj, de azok közül is 1500-2000 forintosokat.
2019. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem fura! Egy álomnő vagy! Mondd hogy szingli vagy!;)
2019. ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egyátalán nem fura. Az a lényeg hogy jól érezd magad a bőrödben, mert lehet hogy más úgy érzi magát jól h fele pénzét méregdrága cuccokra költi. Egyén függő.
2019. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen jó! Nem a költésedtől leszel több.


Gyűjts lakásra!

2019. máj. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!