Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az inyfek piercing mennyire...

Az inyfek piercing mennyire faj? A gyogyulas alatt mi a teendo vele?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 14. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Nekem erzestelenites nelkul szurtak nem fajt kicsit sem

Fertotlenitovel oblogess vegig

Sok vele egyebkent a prodblema nekem veletlen megrantottak es bar nem szakadt ki az egesz felso foginyem begyulladt tole es az istennek se akart elmulni igy en kivettem, bar hianyzik de nem csinalnam ujra vegig.

2019. ápr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Alig érzed meg a szúrást, és mivel nyálkahártya, gyorsan is gyógyul, viszont nagy eséllyel lökődik és / vagy szakad ki, elég vékony helyen szúrják át, és a száj mindig mozgásban van, evésnél, beszédnél, fogmosáskor stb... Könnyű tehát megrántani. :( Nekem nagyon tetszik, de én ezért nem csináltatok.
2019. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszedtol es evestol ne feljetek nekem azzal semmi problemam nem volt☺️A gyogyulasa is lezajlott egy het alatt, egyszeru szajfertotlenitovel kezeltem csak. Nagyon szeretheto pc amugy.

(Parom pcje akadt el benne allandoan ami folyamatos gyulladasba hozta)

Valaki pcjenek mennie kellett es mivel nekem az inyfeken kivul volt ill jelenleg is van meg 8db neki meg az az egy igy en vallaltam be az aldozati szerepet.

2019. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy mennyire fáj, a fájdalomküszöbödtől függ. Egyéni. Nekem nem fájt.

Gyógyulás alatt vigyázni kell rá, nem szabad macerálni, piszkálgatni, evés után fertőtleníteni kell. Ha vigyázol rá hamar meggyógyul.

Nekem csak 2 évig volt, semmi bajom nem volt vele. A nyelvfékem viszont kb 5-6 év után kiszakadt, vagyis "kivándorolt" az ékszer. Bár azt elég sokat bizergáltam meg fém ékszer volt benne.

2019. ápr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!