Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a Lina és Panni...

Szerintetek a Lina és Panni duóból melyik lány a szebb?

2019. ápr. 14. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Panni barna hajjal gyönyörű. Lina számomra nagyon unszimpatikus és idegesítő, bárhol megjelenik ott a másik fél megszűnik létezni, falra tudnék mászni tőle. Panni is csak nagyon ritkán tud érdekes videóval előrukkolni, ezért iratkoztam le róluk. (Tudom nem ez volt a kérdés.)
2019. ápr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Mindegyiküket szép lánynak tartom, és a jellemükkel sincs bajom (egyelőre).

Talán Pannit mondanám, mert az ő arca nagyon bájos, és az alakja is jó, viszont a mostani platinaszőke haja szerintem nagyon sápasztja. Eddig szerintem az ombre állt neki a legjobban.

Linának pedig gyönyörű a haja van.

2019. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
szerintem Panni és amúgy számomra ő is a szimpatikusabb
2019. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

Panni sokkal szebb és szimpatikusabb is. Lina a tipikus elkényeztetett instalány, ezen kívül rendkívül tudálékos és irritál. Nem is mondanám kifejezetten szépnek. Nagyon széles az orra, vastag a szája és szerintem az összhatás nem a legelőnyösebb.

Régen követtem őket, még insta most is kiadja jó párszor ajánlásban, de már nem tudok rájuk ugyanúgy tekinteni. Nem hoznak semmi újat, olyan témát ami érdekelne vagy értékes lenne. Az öltözkdésükről inkább nem is nyilatkoznék. 90es évek beli tini ribi vagy egy csöves ami eszembe jut pár mai összeállításukról

A videóik hangvétele nekem nagyon flegma többek között emiatt is hagytam fel velük.

2019. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem egyik se tetszik, de a barna hajú talán kicsit szebb.
2019. ápr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyikük sem akkora hatalmas szám, de Panni szebb, jó az alakja is. Az a Lina nagyon irritáló, csúnyácska.
2019. ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Panni szebb és szimpatikusabb.
2019. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Olyan furi, hogy sokan írjátok, hogy Lina irritáló. Meg tudjátok fogalmazni, hogy miért?

(Valamirt azt hittem, hogy ő lesz a népszerűbb itt)

2019. ápr. 17. 22:27
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Már megfogalmaztuk! Egyszerűen irritálóan tudálékony, mindig okoskodik. Én azt vettem észre, hogy nehezére esik meghallgatni a beszélgető partnerét, ha pedig hallgatja mintha azt figyelné hol javíthatja ki. Nincs azzal gond ha magabiztos, de benne inkább azt látom, hogy tökéletesnek hiszi magát.

Panni érzéki, de csiszolatlan, mert még fiatal. Lina meg szimplán egy elkényeztetett okostojás..

2019. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem először Lina volt a szimpi, meg őt is tartottam a szebbnek. De aztán elkezdett idegesíteni, és akkor jöttem rá, hogy amúgy Panni mennyivel szebb már. Nem azt mondom, hogy Lina csúnya, hanem azt, hogy Panni szimplán szebb, különlegesebb kinézetre mint ő. Lina inkább olyan átlagosabb.
2019. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!