Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen orrszornyirot rendeljek?

Milyen orrszornyirot rendeljek?

Figyelt kérdés
Gyakran belegondolok mikyen kellemtlen lehet az orrszoromet ha becsipi egy rotacios mozgassal vago orrszornyiro. Jart mar igy valaki? Most tartok ott hogy akkorara nott hogy a tukorbe ha jobban megnezem neha kilog 1 esetleg 2 szal. A boltokban miert nem lehet kapni altalaban? Ellenben izzadas gatlokat, borotvakat, meg igen. Boltokban kerestem eloszor, de egy atlagos marketben nem talalni a higenianal minden massal ellenben. Ez azert van mert van akinek nem is no ki az orrabol? Ezert nem olyan surun fogyo termek?

#orr #nyírás #orrszőr #orrszőr vágó #koLompos hehe
2019. ápr. 17. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a Teszkóban vettem egy olcsóbb modellt, teljesen jó, rendszeresen használom.
2019. ápr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos külföldön élek, faluba. Muszály rendelnem :D De köszönöm, ha otthon leszek még lesem, úgyis járok a Tescoba :)
2019. ápr. 17. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!