Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a férfiak 80%-ának a pici...

Ha a férfiak 80%-ának a pici mell tetszik, miért akar annyi nő nagyot?

Figyelt kérdés

Az oldalon adott válaszokból kiindulva írom a kérdést, a valóságban nem kérdezgettem senkit.


Az ide író férfiak nagy része, több, mint 80%-a a pici (AA-A) mellet preferálja, sokan fujjognak is a nagyra.

Mégis sok nő csináltat a kicsiből nagyobbat vagy akár egészen nagyot, tehát A-ból D-E kosarat is akár.


Jó, nyilván maguknak csinálják, de nem félnek, hogy akkor a férfiak 80%-ánál kiesnek a kívánatos kategóriából?


(nekem nagy mellem van, és rosszul esik az itteni fujjogás, ezért is nem értem)


2019. ápr. 19. 18:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg amúgy én annyit még hozzátennék, hogy nem csak a méret az egyetlen szempont.... Amikor azt mondják, hogy nekik a kicsi jön be, akkor általában az azt jelenti, hogy a feszes, gömbölyű, peckes ciciket szeretik és nem azt, ami esetleg kevésbé telt vagy lóg, mert igen, a kis mell is tud ilyen lenni, csak ezzel nem foglalkoznak.
2019. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az ide író férfiak nagy része, több, mint 80%-a a pici (AA-A) mellet preferálja, sokan fujjognak is a nagyra.


Azaz az ide iro kismellu nemberek, akik azzal kompenzalnak, hogy magukat ferfinak kiadva fujjognak a nagyobb mellel megaldott nokre. En is tudok barmilyen nemuken ide irkalni.

2019. júl. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!