Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Be fog forrni az ajakpiercingem?

Be fog forrni az ajakpiercingem?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja van meg (medusa), és sokat piszkáltam, és elég rendesen begyulladt. Majdhogynem jobban, mint amikor szúrva lett. Most kivettem, és fertőtlenítem, jegelem, és körömvirágos, kamillás borogatással próbálom csökkenteni a gyulladást. Ma még biztosan nem tudom visszatenni. Mikor lenne érdemes visszatenni, és addig ugye nem fog beforrni?

2019. ápr. 21. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy év után valahogy kiesett (ajak piercing), és csak este vettem észre, akkora meg már beforrt. Szóval nagyjából 1 nap alatt. Ez mindenkinél más, de 3 hónap azért rövid idő.
2019. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annak idején kivettem egy hónapra.Utána nagyon nehezen ment vissza.Nem vérzett de feszült nagyon.Nem ajánlom hosszabb időre kivenni
2019. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is medusám van. Egyszer kiesett reggel (érettségire menet :D ) -akkor már 11 hónapja volt meg- délutánra kaptam másikat, de kicsit nehezen ment vissza.
2019. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg vissza fog menni, ha nagyon próbálkozol, de nem lesz kellemes.

Gyulladás esetén, hosszabb szár, lehetőleg talpas titánból készült ékszer, belülről corsodyllal öblögesd, kívülről octenisepttel tisztogasd napi 4-5x.

Hamar be tud forrni, főleg még friss korában.

2019. ápr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szemöldökbe való piercing van (volt) benne

Majd ha elmúlt a gyulladás megpróbálom visszarakni, ha meg nem megy újraszúratom :(

2019. ápr. 22. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!