Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudok még kezdeni valamit...

Tudok még kezdeni valamit ezzel a rendeléssel?

Figyelt kérdés
Még február elején rendeltem egy cipőt a p&b-től, boltba kértük, de unokatesóm kártyájával, ezért az email is neki ment stb. Max egy hét mire kiviszik ezért akkor körül 2szer mentem az üzletbe, ahol nem volt, még az akkor érkezett áru közt sem. De ellenőriztük a rendelést és mondta a csajszi hogy majd sms-t küldenek ha meglesz, stb. Nem történt semmi, megnéztük az emailt, és aszerint pont akkor kellett a boltban lennie a cipőnek mikor én is mentem, a csomagkövető szerint. Azóta már vissza lett küldve az állapot szerint pedig még mindig boltba van de ott semmi... azóta persze csomó idő eltelt, és nem tudom mit csináljak ilyenkor. Nem egy nagy pénz de na. Semmit nem kaptam.
2019. ápr. 22. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem a boltba menj, ők nem tudnak mit tenni. Ha kapsz értesítést, akkor mehetsz az üzletbe. Írjál az emailben jelzett ügyfélszolgálatnak, hogy nem érkezett meg a rendelésed. Már rég írnod kellett volna, ha ez februári ügy.
2019. ápr. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sosem kaptam meg az értesítést.
2019. ápr. 22. 11:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Emailben kuldenek ertesitest. Mindig.
2019. ápr. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vissza se igazolták a megrendelésed?
2019. ápr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, mondom mikor az email szerint a boltban volt, a valóságban nem :D
2019. ápr. 22. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna rögtön írni az ügyfélszolgálatnak, vagy hívni. De még nem késő.
2019. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!