Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék olyan nő, aki...

Hogyan lehetnék olyan nő, aki ha belép valahova, minden szem rászegeződik?

Figyelt kérdés
Extrém színű haj, tetoválások vagy testékszerek nélkül...
2019. ápr. 22. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát legyél nagyon szép vagy nagyon ronda.
2019. ápr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Járj meztelenül, így garantált a hatás
2019. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni miből dolgozhatsz(most hogy nézel ki)
2019. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
157 cm vagyok, 50 kg. A hajam középbarna, lapockáig ér. A bőröm nagyon fehér, de barnítani nem szeretném. A szemem zöld.
2019. ápr. 22. 21:35
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Szinte egy magasak vagyunk és ugyanannyi kg-k is. :D

Nem tudom, hogy mennyi izom van rajtad. Kezdj el izmot felszedni, legyen kerek popsid, enyhén izmos vállad, vékony derekad, aztán kezdj el testhez simulós ruhákba járni. :)

Egyenesítsd ki a hajad és járj egyenes háttal. Az életvidám mosoly, ami belülről fakad, arról se feledkezz meg.

A siker garantált lesz. :)

2019. ápr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek van egy különleges, életvidám, vonzó, szexi vagy bármilyen megragadó kisugárzása, akkor lehet átlagos is vagy akár egy kicsit csúnya is, akkor is fel kapják majd rá tekintetüket, és utána fordulnak.
2019. ápr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Nekem is pontosan ezek az arányaim, 157 cm, 50 kg! :) Én heti 2-3x edzek, súlyzóval guggolások, kitörés és egyéb, így szép formás combom és kerek fenekem van. Csinosan öltözök, ápolt vagyok. Ennyi a titok (vagyis nem “csak ennyi”, mert ez komoly munka és idő, de megéri :).
2019. ápr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Ne akarj olyan lenni.
2019. ápr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!