Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire elfogadott már a...

Mennyire elfogadott már a piercing egy óvónőn?

Figyelt kérdés

Most készülök felvételizni az egyetemre és már évek óta szeretnék egy piercinget az orromba (sima karika/kő, nem középre septum vagy ilyenek)

Tudom, hogy pár éve eléggé ellene volt mindenki,de azóta nem egyszer találkoztam nagyon színes hajú stb. óvónővel. Még egy idősebb szakmában dolgozó is mondta, hogy egyre kevesebb ellenszenv van már ezzel szemben. Ti hogy látjátok ezt? Mit gondoltok erről?



2019. ápr. 23. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyetemeddel mindent megtehetsz hisz ilyen végzettséggel kétkézzel fognak kapkodni utánnad.
2019. ápr. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen hely és főnökség függő. Ismerek banki alkalmazottat is orrpiercinggel, de olyan árúfeltöltőt is, akinek azt mondták, vegye ki a piercinget. Amúgy a kis követ az orrban jobban szokták tolerálni, olyan , mint a fülbevaló, manapság egyáltalán nem extrém. Sok tanár és óvónénit is láttam már, akinek volt.
2019. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Vegye ki az ékszert, ha árufeltöltő akar lenni, mert felkavaró, és sokkoló a vásárlók számára."

Hihetetlen, hogy léteznek ilyen felfogású emberek...:'D

Könyörgöm, a begyepesedettek szerint miért más egy ékszer, csak azért, mert nem a fülcimpában van? Anyám borogass...

Szurkolok, hogy ne idióta vezetőséget fogj ki.

2019. ápr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem szeretném ha a gyerek természetesnek venné a testmódosításokat emiatt én ellenzem.
2019. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Köldök piercingem van és az érettségihez szükséges közösségi szolgálatot oviban töltöttem ahol 2 hét alatt vagy 10x majdnem kitépték ahogy játek közben csúsztak másztak rajtam. :D Hát ha még az arcomon lett volna... Mondjuk az én hülyeségem, kivehettem volna, de annyira nem foglalkoztam vele. :)

Szóval én nem javaslom, lehet én inkább ki is veszem majd. :D (Én is óvodapedagógiára jelentkeztem.)

2019. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!