Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudok rendelni orrkarikat?...

Hol tudok rendelni orrkarikat? Ahol lehet kp-val fizetni? Legyszi linkeljetek oldalakat

Figyelt kérdés

2019. ápr. 24. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szarvasmarhatelepeken, tehenészetekben egész sok van készleten.
2019. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,sokat segitettel... Elfelejtettem irni,hogy normalis valaszokat kerek🙂
2019. ápr. 24. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát, ez jó kérdés.

Készpénzzel csak utánvét esetében lehet fizetni. Minden más rendelési és szállítási módnál kártyával, banki átutalással, vagy elektronikus rendszerben (paypal, skrillex) tudsz fizetni. Amiket én tudok, az mind előre fizetős. Tehát marad az, hogy elmész üzletben és ott veszed meg, vagy szerzel egy bankártyás ismerőstől (segítségével) kártyát és neki fizeted és ő rendeli meg.

2019. ápr. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Talaltam egy oldalt,ahol az arak is jok,es lehet atvetelkor kp-val fizetni.☺️

#3 azert koszonom 😘

2019. ápr. 25. 16:13
 5/6 anonim ***** válasza:
ékszer-eshop és wildcat, mindkettőnél van utánvétes rendelés.
2019. ápr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom 🙂
2019. ápr. 26. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!