Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki csináltatott lézeres...

Aki csináltatott lézeres szőrtelenítést hónaljon mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Állandó problémám a hónaljam. Egy időben gyantáztattam, de a kozmetikus akihez jártam elköltözött. Utána próbáltam itthon, de iszonyú fájdalmas 2 napig ha valami hozzáér fáj utána. (Ez saját bénaság, tudom) Most borotválom megint és ugyanolyan pocsék mint előtte. Ha megint kozmetikushoz járnék akkor csak azert kéne fél órát utaznom, hogy legyantázza a hónaljam aminek értelmét nem látom. Viszont ugyanezen a helyen van lézeres kezelés, viszonylag jó áron és elgondolkoztam ezen a lehetőségen.

Akinek már csinálták, tényleg bevállt illetve hány kezelésre volt szükség?



2019. ápr. 27. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak most találtam meg a kérdésed, pedig pont akkoriban kezdtem a lézert hónaljon, amikor kérdezted. Drága volt és fájt, de nagyon örülök, hogy megcsináltattam! Idén nyáron már nem kellett ezzel szenvednem, csodás volt.
2021. szept. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!